Reklama

Ścieżka i chodnik na Żelaznej prawie gotowe

UM Piotrków Trybunalski Sobota, 18 grudnia 2021264423
Dobiega końca budowa chodnika wraz ze ścieżką rowerową wzdłuż ul. Żelaznej w Piotrkowie od wyremontowanej części przy rondzie „Bitwy Warszawskiej 1920” do skrzyżowania z ulicą A. Haeringa. Inwestycja ma być gotowa przed świętami Bożego Narodzenia.

Ładuję galerię...

Powstająca ścieżka będzie miała długość 400 metrów. Częściowo będzie biegła w osobnym śladzie, czyli równolegle do budowanego chodnika, a częściowo stworzy ciąg pieszo-rowerowy.

- Do tej pory położyliśmy już większą część chodnika i ścieżki rowerowej. Posadzone zostały drzewa pomiędzy ulicą a wykonywaną inwestycją - informują pracownicy Biura Inwestycji i Remontów.

Realizowany fragment połączy istniejące już w tym rejonie miasta ścieżki rowerowe. Prace wykonuje piotrkowska firma PEUK S.A. Koszt inwestycji to 483 tys. zł.


Zainteresował temat?

1

3


Reklama

r e k l a m a

Reklama

Komentarze (23)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

obs. ~obs. (Gość)20.12.2021 06:49

Nie jest źle. "Ścieżka i chodnik na Żelaznej prawie gotowe". Rondo na Wierzejskiej ..."prawie gotowe". Jak nie zdążą przed Bożym Narodzeniem to przecież tyle świąt jest w ...przyszłym roku. Zawsze przed którymiś można zdążyć.

80


goœć_gosc ~goœć_gosc (Gość)19.12.2021 20:10

A na Górnej kiedy zrobią chodnik do końca ?? Przecież to jest jakaś komedia- co o tym sadzi radny Czajka, który wrzucał kartki do skrzynek na listy jak to będzie pięknie ??

80


Marlenka 123 ~Marlenka 123 (Gość)19.12.2021 20:08

Kto tak naprawdę tamtędy jeździ rowerem ?? Tłumów rowerzystów tam nigdy nie widziałam i zapewne się to nei zmieni- Sama ul. Żelazna to totalna tragedia i powinna być zamknięta dla ruchu ze względu na stan, zwłaszcza w okolicach torów...
ps. Czy ktoś zauważył, że niedawno zamontowana inteligentna sygnalizacja przy skrzyżowaniu z ul.Hearinga działa mało inteligentnie ??

50


Qqqdd ~Qqqdd (Gość)19.12.2021 10:49

A Zawodzie nadal z buta po jezni chodzi, kiedy miasto wybuduje chodnik?

70


D6d6d ~D6d6d (Gość)18.12.2021 22:04

Ścieżka dla rowerów z kostki, żenada! Kto to zatwierdza?

90


Kazik ~Kazik (Gość)18.12.2021 13:11

Na wiosnę będą zbierać kostkę kto o tej porze takie rzeczy robi u nas też ta sama firma robiła góry i doliny tylko tyle powiem do tego dlaczego nie kładzie się asfaltu po kostce nie da sie jechać nierównosci to raz ale po betonie cieżko jest jechać

102


Tsa ~Tsa (Gość)18.12.2021 13:36

Wykonanie sprawdzić tej firmy co to kładła

61


Antianti14 ~Antianti14 (Gość)18.12.2021 21:36

Szkoda że Żelazna nie jest gotowa, jadza tamtędy to jak wozem po kartoflisku....

50


 Szybki karbon ~ Szybki karbon (Gość)18.12.2021 15:48

My rowerzyści uwielbiamy ścieżki z kostki. Dalej będziemy jeździć jezdnią, pozdrawiamy kierowców nerwusów i to że mogą sobie potrącić.

82


goœć_gość ~goœć_gość (Gość)18.12.2021 15:18

ktoś tamtędy w ogóle chodzi?

110