Advertisement

Rusza przebudowa ul. Reymonta w Wolborzu

Czwartek, 18 listopada 20214
W Wolborzu rusza ważna inwestycja w bezpieczeństwo drogowe. Przebudowany zostanie łuk drogi w ul. Reymonta, na którym dochodziło do wypadków.

Ładuję galerię...

Z powodu złego wyprofilowania tego zakrętu, w tym miejscu zdarzały się wypadki drogowe. Teraz ten fragment ul. Reymonta zostanie przebudowany, dzięki czemu będzie dużo bezpieczniej. 

Droga zostanie zmodernizowana na długości 84 m. Zyska ona nowe, bezpieczne profilowanie i zostanie poszerzona do szerokości blisko 7 m. Chodniki pozostaną tej samej szerokości, dodatkowo położone zostaną nowe krawężniki i kostka.

 

Przebudowa spowoduje zmianę organizacji ruchu na tym łuku na czas prowadzonych prac. Utrudnienia będą występować od najbliższego poniedziałku (22.11). 

Ruch pieszy i samochodowy będzie utrudniony, jednakże na żadnym etapie inwestycji droga nie zostanie całkowicie zamknięta. Na końcowym etapie robót w trakcie układania warstw asfaltowych na drodze pojawią się osoby kierujące ruchem koordynujące sposób poruszania się pojazdów na terenie objętym przebudową - czytamy w komunikacje opublikowanym na stronie internetowej Urzędu Miasta Wolbórz.

Inwestycja jest wykonywana przez Powiat Piotrkowski. Jej koszt to 214 tys. zł, a prace mają skończyć się 4 grudnia. 

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

1


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ter ~Ter (Gość)20.11.2021 10:01

Super

21


Rain ~Rain (Gość)18.11.2021 15:31

A wystarczyło od razu dobrze zrobić. Jak ludzie chodzili i mówili że jest źle to wójt nic nie zrobił a trwała jeszcze budowa drogi wtedy. Od chwili oddania nie minął tydzień i od razu był pierwszy wypadek. Mam nadzieję, że przy teraźniejszym remoncie będzie lepiej.

40


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat