Advertisement

Rozwiąż sprawę tajemniczego listu. HARC zaprasza na grę miejską

ePiotrkow Środa, 20 kwietnia 202217152
Po dwóch latach pandemicznej przerwy wraca gra miejska organizowana przez stowarzyszenie HARC. Tym razem uczestnicy zmienią się w detektywów rozwiązujących sprawę tajemniczego listu.
Fot. HARC Fot. HARC

Gra odbędzie się w najbliższą sobotę, 23 kwietnia. Zgłaszać mogą się do niej patrole składające się zarówno z osób dorosłych, młodzieży, jak i dzieci. 

Zatęskniliśmy za naszą grą, ponieważ pandemiczne obostrzenia wstrzymały nas na dwa lata. W tym roku organizujemy ją już po raz dziesiąty. Będzie to inna gra, niż zwykle. Nie będziemy przenosić się do czasów historycznych. Będą to czasy teraźniejsze, ale historia i zagadka będzie dotyczyć początku XX wieku. Scenariusz gry tworzyli członkowie stowarzyszenia, ale fabuły nie będziemy zdradzać, aby nie ułatwiać zadania podczas wspólnej zabawy - mówił w środowym programie "O tym się mówi" na antenie radia Strefa FM Sebastian Mijas ze stowarzyszenia HARC. 

Gra rozpocznie o godzinie 10:00 na cyklodromie przy ul. Budki. Jak zdradzał Sebastian Mijas zadaniem uczestników będzie także przebranie w strój detektywa. 

W regulaminie gry mamy zapisane, że chociaż jedna osoba z patrolu powinna być przebrana za detektywa. Może być to postać z książki, filmu czy serialu - mówił Sebastian MIjas dodając, że podstawową zasadą jest pokonywanie całej gry pieszo. - W naszej zabawie nie chodzi o to, aby rozwiązać zagadkę, jak najszybciej. Zależy nam także na tym, aby nieco zwiedzić miasto i pospacerować. Mogę zapewnić, że będzie okazja zwiedzić wiele ciekawych miejsc, do których na co dzień nie wszyscy mają dostęp. 

 

Zapisy prowadzone są do piątku do północy. Szczegóły dotyczące formy zapisu i regulaminu można znaleźć na stronie harc.com.pl. 

 

 

 


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

dekkers ~dekkers (Gość)20.04.2022 20:31

Ciekawe czy organizatorzy mają zezwolenie na wykorzystanie logo serialu „The X-files”???

50


Pozytywny ~Pozytywny (Gość)20.04.2022 16:39

No i fajno, niech grajo!

21


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat