Advertisement

Rower miejski za darmo przez godzinę

Strefa FM Piątek, 21 września 201860069
Bezpłatnie na godzinę będzie można wypożyczyć w najbliższą sobotę rower miejski w Piotrkowie. To dlatego, że 22 września przypada Dzień bez samochodu.
fot. archiwum ePiotrkow.plfot. archiwum ePiotrkow.pl

Jak zapewniają przedstawiciele firmy Nextbike, która jest operatorem miejskiego roweru w Piotrkowie, to doskonała okazja, aby przekonać się do korzystania z jednośladów jako codziennego środka transportu. - Zachęcam, by wybrać się na przejażdżkę, pokonać trasę, jaką zwykle jedziemy do pracy i przekonać się, że rowerem można dojechać wygodnie, przyjemnie, a często równie szybko - mówi Robert Lech, prezes Nextbike Polska.


Do dyspozycji piotrkowian są zarówno rowery standardowe, jak i typu cargo i tandem. Rower miejski można wypożyczyć przy galerii Focus Mall, przy powstającej mediatece, przy szkole podstawowej nr 12 oraz przy dworcu PKP.


Zainteresował temat?

3

2


Advertisement
Advertisement

Komentarze (9)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Piotrkowianin Piotrkowianinranga23.09.2018 11:46

Wczoraj z okazji Europejskiego Dnia Bez Samochodu była również możliwość darmowego przejazdu autobusami MZK na podstawie dowodu rejestracyjnego samochodu. Oczywiście, nie poinformowano o tym wcześniej, bo jeszcze by ktoś skorzystał.
"Można jeszcze lepiej, bo kocham Piotrków! Całym sercem..."

42


Jeszcze tu kiedyś powrócę ~Jeszcze tu kiedyś powrócę (Gość)21.09.2018 11:42

Niech Chojniak do pracy tym rower jeździ. W godzinę się wyrobi a ile miasto zaoszczędzi!!! I okazjonalnie sprawdzi stan dróg w swoim mieście bo jak widać nie ma o nich zielonego pojęcia!!!

71


gość ~gość (Gość)21.09.2018 20:13

Sorki ale Co niektorzy to deb...
Widac ze wybory tuż tuż...

30


gość ~gość (Gość)21.09.2018 13:36

I po co te złośliwości w tym mieście są dziwni ludzie wszystko jest na nie ciągle marudza.

14


Promocja ~Promocja (Gość)21.09.2018 11:36

Z okazji zbliżających się wyborów:)

61


sc ~sc (Gość)21.09.2018 10:41

Przy Chojniatece ?

72


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat