Reklama
tekst reklamowy

Przydatny sprzęt firmy Karcher dla przemysłu – przegląd najciekawszych produktów

Poniedziałek, 06 września 2021
W przemyśle niezwykle istotną rolę odgrywa wybór skutecznego sprzętu. Wiele codziennych prac, w tym sprzątanie, może być nieefektywne przy użyciu niewłaściwych urządzeń. Jakie produkty spełnią swoje zadanie i usprawnią prace takie jak czyszczenie obiektów wielkopowierzchniowych? Czas na przegląd najciekawszych propozycji.

Szorowarka do podłóg przemysłowych – dlaczego warto ją wybrać?

 

Wybór sprzętu wysokiej jakości przyniesie wiele korzyści pracownikom firm profesjonalnie zajmujących się sprzątaniem. Wykorzystanie urządzeń do użytku domowego będzie niewystarczające, jeśli chcemy szybko i efektywnie pozbyć się zabrudzeń na halach produkcyjnych, w obiektach handlowych czy innych miejscach, w których regularnie przebywa większa liczba osób.

 

Na szczęście na rynku dostępnych jest wiele profesjonalnych urządzeń, które ułatwią i usprawnią taką pracę, jak chociażby szorowarka do podłóg marki Karcher. Nadaje się m.in. do użycia w magazynach, halach przemysłowych, a także w sklepach, szpitalach, czy szkołach. Cechuje ją solidna konstrukcja i wygoda użytkowania. Jakie funkcje posiada taki sprzęt i na który model warto się zdecydować?

 

Typy i funkcje profesjonalnych szorowarek marki Karcher

 

W ofercie Karcher znajduje się wiele rodzajów szorowarek, w tym kompaktowe, jednotarczowe, prowadzone ręcznie, a nawet urządzenia samojezdne z fotelem dla operatora. Dużym zainteresowaniem cieszy się także nowoczesny model Step-On, który zachowuje wysoką zwrotność i sprawdza się w ciasnych pomieszczeniach.

 

W przypadku większych powierzchni dobrze sprawdzi się szorowarka do podłóg prowadzona ręcznie, lub szorowarka samojezdna. Przykładowo szorowarka Karcher B40 ze szczotkami tarczowatymi znajduje zastosowanie w czyszczeniu powierzchni średniego rozmiaru (od 1000 do 2500 m2), np. placówek medycznych, hal, czy hoteli. Cechuje ją cichy tryb pracy, oszczędność energii i wysoka wydajność powierzchniowa. Z kolei z czyszczeniem dużych powierzchni skutecznie poradzi sobie szorowarka Karcher z fotelem dla operatora – na przykład model B 150 R. Zaletą produktu jest możliwość indywidualnej konfiguracji, cichy tryb pracy i duża łatwość manewrowania.

 

Inne urządzenia dla przemysłu - niezawodny generator prądu

 

Niezwykle przydatnym urządzeniem jest także generator prądu. Ten wielofunkcyjny produkt świetnie nadaje się do użytku przemysłowego, zapewniając zasilanie stałe lub awaryjne.

 

W przemyśle skutki przerw w dostawie prądu mogą być bardzo uciążliwe i uniemożliwiać wykonywanie pracy oraz uruchomienie kluczowych urządzeń. Profesjonalny generator dostarcza energii dzięki zasilaniu dwufazowemu i trójfazowemu, umożliwiając stałe wykonywanie pracy od 5,5 do 12 godzin. Takie działanie wspomagają pojemne i wydajne silniki benzynowe. Dobrym przykładem jest generator prądu marki Karcher, model PGG 6/1 – 230 V / 5 kW. Wszystkie generatory Karchera cechują się wygodą użytkowania, konstrukcją zapewniającą odporność na uszkodzenia, a także kompaktową formą pozwalającą na bezproblemowy transport.

 

W ofercie marki Karcher znajdziesz wiele przydatnych urządzeń, przeznaczonych zarówno do użytkowania domowego, jak i przemysłowego. Solidna konstrukcja i wydajność maszyn pozwala na efektywną i wygodną pracę.

 


Zainteresował temat?

0

0


Reklama

r e k l a m a

Reklama
Reklama
Reklama Reklama

r e k l a m a

Reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat