Advertisement

Przebudzenie Galerii

OSiR Wtorek, 24 maja 202216053
Po niespodziewanej serii porażek wreszcie przebudził się jeden z najbardziej utytułowanych zespołów występujących w Amatorskiej Lidze Piłki Nożnej. Prym Galeria Wnętrz w miniony weekend wygrał dwa mecze i awansował na czwarte miejsce.
ALPN ALPN

Drużyna mająca w składzie m.in. Jakuba Grzegorzewskiego czy Ireneusza Komara w sobotę rozgromiła Rol-Best 8:0, a w niedzielę zwyciężyła FCC Environment 4:3. Jednak awans do strefy medalowej jest praktycznie niemożliwy: trzecia w tabeli Moszczenica GG ma 12 punktów przewagi.

Prowadzi Barwil-Omega z punktem przewagi nad Starówką i jednym meczem zaległym.

Oprócz walki o mistrzostwo ciekawie zapowiada się rywalizacja o miejsce czwarte, którą toczą: Prym Galeria Wnętrz, Eko Luk, Met-Stal i KSTR Flexipal. Bez szans nie pozostaje też WKS Proszenie. Do końca rozgrywek jeszcze cztery kolejki.

Mecze ALPN odbywają się na bocznych boiskach stadionu miejskiego w Piotrkowie. Najbliższe w sobotę i niedzielę od godziny 9.00.


Zainteresował temat?

1

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

go?ć_sylwester ~go?ć_sylwester (Gość)25.05.2022 12:40

Tylko PRYM

00


rowerzysta ~rowerzysta (Gość)24.05.2022 16:04

Co z Danielem z Eko Luka? Prowadzi drużynę i opracowuje taktykę na mecze?

00


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat