Przebudzenie Galerii

OSiR Wtorek, 24 maja 20223
Po niespodziewanej serii porażek wreszcie przebudził się jeden z najbardziej utytułowanych zespołów występujących w Amatorskiej Lidze Piłki Nożnej. Prym Galeria Wnętrz w miniony weekend wygrał dwa mecze i awansował na czwarte miejsce.
ALPN ALPN

Drużyna mająca w składzie m.in. Jakuba Grzegorzewskiego czy Ireneusza Komara w sobotę rozgromiła Rol-Best 8:0, a w niedzielę zwyciężyła FCC Environment 4:3. Jednak awans do strefy medalowej jest praktycznie niemożliwy: trzecia w tabeli Moszczenica GG ma 12 punktów przewagi.

Prowadzi Barwil-Omega z punktem przewagi nad Starówką i jednym meczem zaległym.

Oprócz walki o mistrzostwo ciekawie zapowiada się rywalizacja o miejsce czwarte, którą toczą: Prym Galeria Wnętrz, Eko Luk, Met-Stal i KSTR Flexipal. Bez szans nie pozostaje też WKS Proszenie. Do końca rozgrywek jeszcze cztery kolejki.

Mecze ALPN odbywają się na bocznych boiskach stadionu miejskiego w Piotrkowie. Najbliższe w sobotę i niedzielę od godziny 9.00.

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

go?ć_sylwester ~go?ć_sylwester (Gość)25.05.2022 12:40

Tylko PRYM

00


rowerzysta ~rowerzysta (Gość)24.05.2022 16:04

Co z Danielem z Eko Luka? Prowadzi drużynę i opracowuje taktykę na mecze?

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat