Potrącenia rowerzystek w Gomulinie i Raciborowicach

Czwartek, 06 lipca 201711
Do dwóch potrąceń rowerzystów doszło w czwartek na terenie powiatu piotrkowskiego - w Gomulinie (gm. Wola Krzysztoporska) i Raciborowicach (gm. Moszczenica). Obie poszkodowane osoby trafiły do szpitala.
Potrącenia rowerzystek w Gomulinie i Raciborowicach

Do pierwszego ze zdarzeń doszło o godzinie 8:50 na drodze krajowej 74. - Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący osobową skodą nie zachował bezpiecznej odległości przed poprzedzającym pojazdem, uderzył w tył volkswagena, który był w trakcie skrętu w prawo (wjeżdżał na teren posesji). Uderzenie zmieniło kierunek pojazdu i zepchnęło go na 51-latkę poruszającą się rowerem po chodniku. Kobieta doznała obrażeń ciała i została przewieziona do szpitala - informuje Ewa Drożdż z zespołu prasowego KMP w Piotrkowie. Drugie potrącenie miało miejsce w Raciborowicach. Tam 86-letnia kierująca rowerem wyjechała wprost z drogi podporządkowanej pod nadjeżdżającego citroena. I w tym przypadku potrącona została przewieziona do szpitala.

 

inf. KMP Piotrków

POLECAMY


Zainteresował temat?

4

0


Komentarze (11)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Puszkarz ~Puszkarz (Gość)06.07.2017 15:11

To jest nagminny manewr rowerzystów wyjeżdzających z podporządkowanej.Nie raz mam ochotę się zatrzymać i sięgnąć po lewarek.Mogliby w końcu wprowadzić obowiązkową kartę rowerową i OC.

124


Witek ~Witek (Gość)06.07.2017 20:36

A kto zabroni kobiecie 86 lat jechać rowerem mało kto w tym wieku jest tak sprawny ?

60


gosc ~gosc (Gość)07.07.2017 11:20

w Gomulinie można zobaczyć słup w środku parkingu i wyremontowaną za milion złotych salę bez klimatyzacji

21


puszkarz ~puszkarz (Gość)06.07.2017 18:27

Napewno droższym niż twoja ukraina z odzysku.

31


dyrdymał ~dyrdymał (Gość)06.07.2017 17:01

Pewnie potrącali kierowcy mężczyźni szowiniści, a poszkodowane to na pewno były rowerzystki feministki.

84


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat