Porażka Piotrkowianina w Mielcu

Strefa FM Sobota, 22 lutego 20141
Niestety nie udało się naszym szczypiornistom sprawić miłej niespodzianki jaką byłby przynajmniej remis w Mielcu. Piotrkowianin przegrał z miejscową drużyną PGE Stali 29:34 (10:17). O porażce zdecydowała słaba postawa w pierwszej połowie.

Od początku meczu do głosu doszli bowiem rywale. W 5. minucie prowadzili 3:0, a po kwadransie 9:4. Piotrkowianin nie potrafił zniwelować tych strat i do szatni zszedł przegrywając aż 10:17. Przewaga Stali jeszcze się powiększyła na początku drugiej połowy. Gospodarze prowadzili już nawet 21:12 i mogli w końcówce pozwolić sobie na rozluźnienie. Piotrkowianin walczył do końca o jak najkorzystniejszy rezultat i w efekcie przegrał 29:34.

PGE Stal Mielec - Piotrkowianin 34:29 (17:10)
Piotrkowianin: Ner, Procho - Mróz 2, Daćko 4, Tórz 4, Woynowski 3, Stołowski 2, Trojanowski 7/3, Swat 3, Pacześny 4.

W niedzielę (2 marca) nasz zespół zmierzy się przed własną publicznością z KPR Legionowo. Początek spotkania o 17:00.