TERAZ8°C
JAKOŚĆ POWIETRZA Dobra
reklama

Porażka Piotrcovii w Kościerzynie

MKS Piotrcovia
MKS Piotrcovia czw., 26 kwietnia 2018 09:34
Szczypiornistki Piotrcovii nie najlepiej rozpoczęły IV rundę PGNiG Superligi. W środę przegrały z UKS PCM Kościerzyna 30:32 (14:14). Piotrkowianki rozegrają następne spotkanie w niedzielę, 29 kwietnia, tym razem podejmą wyżej notowany KPR Gminy Kobierzyce.
Zdjęcie
Autor: Zorica Despodovska (na zdj. z lewej) rzuciła w Kościerzynie najwięcej bramek dla Piotrcovii, fot. archiwum epiotrkow.pl

Pod koniec pierwszej połowy spotkania w Kościerzynie piotrkowianki zniwelowały przewagę gospodyń, które prowadziły już pięcioma bramkami. Na początku drugiej części spotkania przyjezdne objęły prowadzenie, nie udało im się go jednak utrzymać i pod koniec meczu straciły dwie kluczowe bramki.

 

W środę poznaliśmy także nowego mistrza Polski, najlepszym zespołem po raz dwudziesty został MKS Perła Lublin, który pokonał na wyjeździe GTPR Gdynia i na pięć kolejek przed zakończeniem sezonu PGNiG Superligi zapewnił sobie tytuł. Tymczasem w niedzielę Piotrcovia zmierzy się z KPR Gminy Kobierzyce, najwyżej sklasyfikowanym zespołem spośród drużyn walczących o miejsca 7-12. Początek spotkania o godzinie 18.00 w Hali Relax.


UKS PCM Kościerzyna 32:30 (14:14) MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski


MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski: Sarnecka, Opelt - Despodovska 6, Kopertowska 5, Belmas 4, Ivanovic 4, Marszałek 3, Matyja 3, Kucharska 2, Wypych 2, Wyrzychowska 1, Klonowska.

 

Komentarze 6

reklama

Dla Ciebie

8°C

Pogoda

Kontakt

Radio