Ponad 4 tys. zł na ratowanie zabytkowych grobów

Środa, 02 grudnia 20204
Zakończyła się tegoroczna kwesta na rzecz ratowania zabytkowych piotrkowskich nagrobków. W tym roku przez wzgląd na sytuację epidemiczną zorganizowano ją w Internecie. Mieszkańcy regionu wsparli inicjatywę kwotą przekraczającą nieco 4 tys. zł.
fot.: archiwum ePiotrkow.pl fot.: archiwum ePiotrkow.pl

O podsumowanie zbiórki poprosiliśmy Waldemara Domarańczyka, prezesa Towarzystwa Przyjaciół Piotrkowa Trybunalskiego. - Tegoroczna, 33 już kwesta przechodzi do historii, jako ta, którą będziemy pamiętali jaką najdłuższą i pierwszą zorganizowaną on-line. W ciągu miesiąca zebraliśmy 4033 zł z czego 3158 zł to rezultat zbiórki na stronie zrzutka.pl, a 875 zł to wpłaty bezpośrednio na konto naszego towarzystwa. Wszystkim, którzy swoje pieniądze przeznaczają na kolejne nasze działania chcę serdecznie podziękować. Ogromne podziękowania kieruję również do tych, którzy identyfikując się z naszą akcją wspierali nas w jej organizacji.


Rok temu, podczas tradycyjnej zbiórki, zgromadzono ponad 23 tys. zł. W tegorocznej kweście wzięło udział 103 mieszkańców naszego regionu.

POLECAMY


Zainteresował temat?

2

1


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

f ~f (Gość)02.12.2020 15:20

wydawanie pieniędzy na głupoty

19


... ~... (Gość)03.12.2020 09:13

Ale wstyd...

30


gość_olek ~gość_olek (Gość)02.12.2020 20:05

Ha ha i poco ta kasa dla kogo śmiechu warte jakie poprawki l

14


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat