Pomóżmy Łukaszowi wstać! W niedzielę wielki finał

ePiotrkowRegion Piątek, 03 grudnia 202115364
Już w najbliższą niedzielę odbędzie się wielki finał akcji "Pomóżmy Łukaszowi wstać". O godz. 10:15 w sali OSP w Srocku rozpocznie się festyn rodzinny z wieloma atrakcjami. Podczas imprezy będzie można wesprzeć zbiórkę na rehabilitację Łukasza Tabały.

Łukasz Tabała, mieszkaniec gminy Moszczenica, kilka tygodni temu uległ poważnemu wypadkowi. Podczas podróży samochodem uderzył w niego pijany kierowca, który zjechał na jego pas ruchu, powodując czołowe zderzenie i całkowicie rozbijając pojazd 37-latka. Teraz rodzina mężczyzny robi wszystko, by pomóc mu wrócić do zdrowia i sprawności fizycznej.

Trwa walka o to, by poszkodowany znów mógł normalnie żyć. Potrzeba do tego kosztownej rehabilitacji, ale walka o zebranie pieniędzy na nią już trwa. Mieszkańcy ziemi piotrkowskiej - i nie tylko - wspierają Łukasza, np. przekazując liczne przedmioty na licytacje. Aby wziąć w nich udział, wystarczy zajrzeć na stronę Pomóżmy Łukaszowi wstać na Facebooku.

Kwota do zebrania to 200 tys. zł. Te pieniądze pozwolą Łukaszowi na 8-miesięczną rehabilitację. 

 

W niedzielę w Srocku odbędzie się wielki finał akcji, podczas którego będzie można wziąć udział w licznych licytacjach, z których dochód zostanie przekazany na pomoc dla pana Łukasza. Na przybyłych czekać będzie m.in. słodki bazarek, wystawa rękodzieła i świąteczne melodie. Będzie można kupić żywą choinkę i wylosować nagrody w loterii fantowej. 

 

Zapraszamy od godz. 10:15 do godz. 14:00. 

 


Zainteresował temat?

5

0


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Marz ~Marz (Gość)05.12.2021 15:52

Jeden dostaje 94% podwyżki, a drugi musi prosić o pomoc i liczyć na ludzi dobrej woli. Bóg to widzi i rozliczy. "Zaprawdę, powiadam wam: Wszystko, czego nie uczyniliście jednemu z tych najmniejszych, tegoście i Mnie nie uczynili". I pójdą ci na mękę wieczną, sprawiedliwi zaś do życia wiecznego».

30


Stanley ~Stanley (Gość)03.12.2021 17:59

Szczytny cel i szacunek dla ludzi, którzy w niełatwych przecież czasach, dają swoje własne pieniądze bliźnim, ciężko doświadczonym przez los. Ale jak na przykład Państwo Polskie pomaga Łukaszowi wstać? Przecież nie kto inny jak to Państwo, łupi ludzi ile wlezie, tworzy jakieś fundusze solidarnościowe i jedną łapą wydziera kasę z gardła, a drugą łapą daje 2 mld na telewizję publiczną, daje podwyżki politykom, Prezydentowi, posłom i senatorom, że nie wspomnę o kolesiach grzejących stołki w Spółkach Skarbu Państwa. Jak oni pomogą Łukaszowi i innym nieszczęśnikom, którzy muszą przeżyć za dwa złote dziennie. Pewnie tylko dobrym słowem, a i to za dużo dla nich.

82


Prawdziwy Polak ~Prawdziwy Polak (Gość)05.12.2021 09:19

Chore zbiórki i nie szczytne cele, niech idą do pisu rozdają kasę klice na lewo i prawo , nie ma na leczenie dzieci, tylko żebrze się o grosze, górnicy dostali sowite nagrody, przygotowanie budowy pałacu saskiego na propagandę miliony , a tu się żebrze wstyd!, podnieśli sobie wynagrodzenia o kilkadziesiąt procent, rozdawnictwo na lewo i prawo, trzeba poprosić Macierewicza !

03


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat