Polonia traci już tylko dwa punkty

Strefa FM Czwartek, 18 kwietnia 20137
Polonia Piotrków wygrała 1:0 (1:0) z Astorią Szczerców w meczu na szczycie piotrkowskiej klasy okręgowej. Spotkanie oglądała rekordowa liczba 650 widzów, a zwycięskiego gola dla gospodarzy strzelił Tomasz Dura.

W drugiej odsłonie pojedynek się zaostrzył. Obie drużyny kończyły mecz w niepełnych składach. W 75. minucie za dwie żółte kartki wylecieli z boiska Piotr Wybodeł i Sławomir Landowski, a trzy minuty później dołączył do nich Krzysztof Kowalski.

Polonia nadal zajmuje drugie miejsce w tabeli piotrkowskiej okręgówki. Traci jednak już tylko dwa punkty do Astorii.

Polonia Piotrków – Astoria Szczerców 1:0 (1:0)
Bramka: Tomasz Dura 41

Czerwone kartki: Piotr Wybodeł (Polonia) 75 minuta, Sławomir Landowski (Astoria) 75 minuta, Krzysztof Kowalski (Astoria) 78 minuta – wszyscy za dwie żółte kartki