Pokaz MONSTER TRUCK SHOW w Piotrkowie [ZDJĘCIA]

Czwartek, 20 kwietnia 20234
W środowy wieczór widzowie spragnieni motoryzacyjnych emocji i ryku silników byli świadkami pokazu MONSTER TRUCK SHOW. Zgromadzona publiczność podziwiała m.in. występy kaskaderów.

Ładuję galerię...

Pełne emocji widowisko miało miejsce przy ul. Dmowskiego. Organizatorzy dla przybyłych mieszkańców przygotowali wiele atrakcji. Zobaczyć można przejazd przez ścianę ognia z człowiekiem na masce samochodu. Jeden z kaskaderów przeskakiwał także z dachu auta przez płonącą obręcz. Początkowo w kasku, a przy drugim podejściu już bez okrycia ochronnego.

Dodatkowo publiczność oglądała m.in. drift oraz jazdę slalomem między żywymi "pachołkami". Natomiast kilka pań będących na widowni miało okazję być pasażerkami w samochodzie, który jechał tylko na dwóch bocznych kołach.

 

Także dla najmłodszych oglądających organizatorzy przygotowali niespodzianki. Taką było niewątpliwie przeistoczenie się jednego z samochodów w robota. Dodatkowo na zakończenie była możliwość wejścia do środka Monster Trucka i przejechania się po placu, na którym wcześniej kaskaderzy dokonywali pokazów.

POLECAMY


Zainteresował temat?

2

2


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Obywatel Piotrkowa ~Obywatel Piotrkowa (Gość)22.04.2023 08:53

Powinien być zakaz takich imprez. Zanieczyszczenie powietrza,hałas, zagrożenie dla ludzi obserwujących i sebixy w e36 próbujący powtórzyć widowisko w pełnym ruchu albo po nocach.

10


dag ~dag (Gość)20.04.2023 12:15

W sumie to nawet fajnie wygląda :)

11


go?ć_zibi ~go?ć_zibi (Gość)20.04.2023 12:07

Gdzie to reklamowali

10


gian ~gian (Gość)20.04.2023 11:12

Super impreza i fotorelacja. Dzięki :)
Więcej takich imprez w mieście.

22


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat