Reklama

Po południu nie popływasz na Próchnika

ePiotrkow Piątek, 08 października 2021478728
Klienci indywidualni nie mogą korzystać z basenu przy ul. Próchnika w godzinach popołudniowych, bo ten przeznaczony jest wówczas tylko dla grup zorganizowanych. Czy przez obecną organizację czasu funkcjonowania pływalni cierpią amatorzy pływania?

Ładuję galerię...

Jeden z czytelników portalu zwrócił się do nas z prośbą o interwencję w sprawie godzin funkcjonowania basenu przy ul. Próchnika.

- Ostatnie wejście indywidualne jest do 14.45, później na basenie są przyjmowane tylko grupy. Można skorzystać z basenu na Belzackiej, ale tam obłożenie w godzinach popołudniowych jest tak duże, że utrudnia to spokojnie uprawianie pływania - zwracał uwagę jeden z internautów, prosząc o interwencję w Ośrodku Sportu i Rekreacji.

 

Z niedogodności zdaje sobie sprawę kierujący OSiR-em Leszek Heinzel. Jak wyjaśnia dyrektor placówki, powodem takiej sytuacji są obostrzenia covidowe i konieczność dostosowania obłożenia na obu pływalniach do obowiązujących limitów.

- W tej chwili można obłożyć 75 % nominalnej pojemności basenu, dlatego musieliśmy któryś z basenów przeznaczyć wyłącznie dla grup zorganizowanych. Jeżeli ograniczymy wejścia indywidualne na pływalni przy ul. Próchnika, nie będzie to tak dotkliwe dla mieszkańców, jak zrobienie tego na obiekcie przy ul. Belzackiej - wyjaśnia Leszek Heinzel, prosząc użytkowników o wyrozumiałość w tej wyjątkowej sytuacji.
- Bardzo dobrze, że chcemy korzystać z basenów i chcemy aktywnie spędzać czas, ale my musimy zadbać o bezpieczeństwo, czyli to co jest dobrem nas wszystkich.

 

Jak dodaje dyrektor Heinzel, taka organizacja pracy basenów będzie funkcjonować jeszcze przez dłuższy czas. Ewentualna zmiana nastąpi po całkowitym zniesieniu obostrzeń związanych z covid-19.


Zainteresował temat?

3

0


Reklama

r e k l a m a

Reklama

Komentarze (28)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

das ~das (Gość)08.10.2021 16:13

kiedyś lubilem chodzić na basen, teraz jest za drogo, za duzy syf i własnie ciągle te grupy

120


Zagłoba sum ~Zagłoba sum (Gość)08.10.2021 16:09

Nie narzekać tylko biegusiem na Słoneczko, tam nie ma żadnych torów, limitów i nie trzeba używać szafek czy maseczek, a woda jest jak kryształ i można pływać w nocy.

42


Młoda ~Młoda (Gość)08.10.2021 16:10

A ja tam lubię te baseny bo ratownicy są bardzo mili a najbardziej jak ja wchodzę na basen

30


Zniesmaczona..... ~Zniesmaczona..... (Gość)08.10.2021 14:08

Szkoda. Osobiście nie lubię basenu na ulicy Belzackiej i z niegoo nie korzystam. Przed pandemia tez był obstawiony grupami i ciężko skorzystać z niego.

60


Blake Blakeranga08.10.2021 14:17

Trzy pasy - wlasnie tak powinna wygladac autostrada w Polsce. Prawy dla TIRow, srodkowy dla aut osobowych i lewy do wyprzedzania tych jadacych wolniej.

13


icek ~icek (Gość)08.10.2021 14:25

Na Belzackiej jest brudno i śmierdzi, poza tym za tą cenę nie ma mydła, pod prysznicem jest zimna woda.ŻENADA...........
Tory są pozajmowane, bo ratownicy uczą pływania.

110


Reklama
Reklama Reklama

r e k l a m a

Reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat