Piotrkowianin znów tylko remisuje

Strefa FM Sobota, 22 października 201114
Po raz drugi z rzędu Piotrkowianin tylko zremisował wygrany mecz. Nasi zawodnicy podzielili się punktami z Olimpią Piekary Śląskie. Na 50 sekund przed końcem meczu było 28:26 dla gospodarzy, którzy byli na dodatek przy piłce. Piotrkowianin nie potrafił jednak utrzymać przewagi i spotkanie zakończyło się remisem.

Podobnie jak przed tygodniem Piotrkowianin zaczął świetnie i w 11. minucie po bramce Wojciecha Trojanowskiego prowadził 6:1. Goście zaczęli jednak odrabiać te straty. Gdyby nie świetnie interweniujący Patryk Wnuk już do przerwy mógł być przynajmniej remis. Do szatni Piotrkowianin zszedł jednak z dwubramkowym prowadzeniem 16:14. W drugiej połowie gra była niezwykle nerwowa. Nasi zawodnicy popełniali wiele prostych błędów.

W 50. minucie Olimpia objęła nawet prowadzenie. Po bramce niezwykle skutecznego Damiana Biernackiego było 23:22 dla gości. Piotrkowianin odzyskał jednak rytm gry i w 58. minucie Maciej Pilitowski rzucił bramkę dającą prowadzenie 28:26. Końcówka to jednak koszmar Piotrkowianina. Dawid Biskup oddaje zbyt szybko rzut na bramkę i Olimpia za chwilę przegrywa już tylko 27:28 (bramkę rzuca Mariusz Kempys). Na 15. sekund przed końcem dwustuprocentowej sytuacji nie wykorzystał Marek Daćko. W odpowiedzi Biernacki zdobywa wyrównującego gola i to co wydawało się niemożliwe staje się realne.

Piotrkowianin - Olimpia Piekary Śląskie 28:28 (16:14)
Piotrkowianin:
Wnuk, Pawlak - Mróz, Daćko 3, Klimczak 4, Skalski, Trojanowski 3, Kowalik, P. Matyjasik 8/2, Rutkowski, Cieniek 4, Pilitowski 3, M. Matyjasik 1, Biskup 2.
Trener: Krzysztof Przybylski
Kary: 10 min

0

0

Komentarze (14)

januszek ~januszek (Gość)24.10.2011 20:10

Prezes Piotrkowianina Tomasz Zwierzchowski nie potrzebuje podwyżek.on sam sobie poradzi kosztem zawodników.Ciekawe ile procent obejmują cięcia w klubie za miesiąc pażdziernik oczywiście tylko dla zawodników,bo przecież masażysta,prezes i kierownik klubu są święci i ich słabe wyniki nie obowiązują.A propos.Jak tam budowa domu panie prezesie za pensję strażnika miejskiego?

00

pseudo fan ~pseudo fan (Gość)24.10.2011 18:30

E tam jakieś plotki cały czas. Ktoś coś słyszał, jakiś Beria, komuś coś kazali, innym zabronili. Boicie się konkretów? Nawet na forum? Więc opinię w tym mieście kształtować będą wyłącznie ambony i ...TV Piotrków, wyjątkowo niezależna :)

00

mi....k ~mi....k (Gość)24.10.2011 13:31

Podwyższyć pensję Zwierzchowskiemu doradca sam zarobi na ośrodkach!!!!!!!!!!

00

z iryt. ~z iryt. (Gość)24.10.2011 13:21

"pseudo-fan" napisał(a):
Nie wiem co wszyscy chcą od p. Doradcy. Kompetencje ma. Jako zawodnik sięgał po medale na świecie i w Europie, o wielu medalach MP nie wspominając. Spełnił się również jako trener. Kolejnych Jego zasług, już jako działacza nie trzeba przypominać. Nie ma lepszego kto mógłby doradzać. Ten pan czuje ducha sportu, szczególnie młodzieżowego. Myśli perspektywicznie, jest lokalnym patriotą i nie wchodzi w żadne układy. Brawo dla doradcy i włodarzy miasta. Tak trzymać!

Człowieku , o kim Ty piszesz? Czy Ty dobrze sie czujesz a może przerwałeś jakąś kuracje? !!!! Znasz nazwisko doradcy? Wymień te medale z kraju i ze swiata i uswiadom wszystkich kim jest ten ów champion !!!

00

z iryt. ~z iryt. (Gość)24.10.2011 13:19

00

januszek ~januszek (Gość)24.10.2011 07:58

do kibic
Walka to ich psi obowiązek,łachy nie robią.Cel przed sezonem i nadal jest taki sam:po roku banicji w I lidze wracamy do ekstraklasy.Nic się nie zmieniło.Tracimy już 3 punkty do Przemyśla i w perspektywie wyjazd w ostatniej kolejce I rundy do lidera.Jak będzie 5 punktów straty,to już ameno.

00

Lopez ~Lopez (Gość)24.10.2011 00:00

do pseudo fan: Czy ty chociaż wiesz kto jest "doradcą"?Jak nie wiesz to ja ci napiszę: Doradcą jest ten co połowa miasta jezdzi do niego,{ czysty przypadek }na turnusy. U niego stałym gościem jest " Beria" ulubieniec pracowników magistratu.CBŚ powinno się tym zaiteresować, bo podobno pracownice ośirodka proponują wyjazd tylko do tego pana,{ taka krąży plotka } skoro jest kilkaset takiego typu ośirodków w Polsce.Może ktoś { z magistratu} tym Panią kazał polecać { może "Beria" }ten ośirodek? Może mają z tego jakąś korzyść? Może w ramach tej korzyści były w tym ośirodku? Może wypoczywając otrzymały kolejną korzyść? Ulica mówi wiele, może to plotki, ale w Państwie Prawa ta kuriozalna sprawa wymaga sprawdzenia i wyjaśniena aby nie było wątpliwości.

00

pseudo fan ~pseudo fan (Gość)23.10.2011 21:52

00

kibic ~kibic (Gość)23.10.2011 20:43

Można było oczekiwać lepszych wyników w tym początku sezonu. Tak prawdę mówiąc do juz ok. 1/4 meczów jest za nami. Większość Piotrkowianin grał u siebie, dlatego te wyniki nie są rewelacyjne - dwa ostatnie remisy z Gwardią i Olimpią. Przynajmniej Gwardia aspiruje do superligi. Miejmy nadzieję, że dlasza częśc sezonu będzie lepsza i zakończy sie sukcesem, chociaż i Gwardia Opole i Końskie oraz Czuwaj Przemyśl łatwo skóry nie sprzedadzą. W tym składzie z Woynowskim, Pilitowskim, Matyjasikiem oby tylko nie kontuzje na pewno chłopaki będą walczyć, a my kibice trzymamy za nich kciuki