Piotrkowianin jeszcze nie przegrał żadnego sparingu

Piotrkowianin Piątek, 17 sierpnia 20183
W piątek piotrkowscy szczypiorniści wygrali kolejny sparing, tym razem z pierwszoligową Olimpią Piekary Śląskie 27:26 (12:16), to był szósty mecz kontrolny wygrany przez podopiecznych trenera Dmytro Zinchuka podczas okresu przygotowawczego.
Najskuteczniejszy zawodnik Piotrkowianina - Bartosz Nastaj. Fot.: www.piotrkowianin.plNajskuteczniejszy zawodnik Piotrkowianina - Bartosz Nastaj. Fot.: www.piotrkowianin.pl

Spotkanie odbyło się w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4, ponieważ w Hali Relax odbywa się IV Memoriał Krzysztofa Kazimierskiego. Pierwszoligowiec nie był łatwym przeciwnikiem, groźnie kontrował i do przerwy prowadził czterema bramkami, a na początku drugiej połowy goście jeszcze powiększyli tę przewagę. Później to gospodarze przejęli inicjatywę i najpierw doprowadzili do wyrównania, a w końcówce zdobyli zwycięską bramkę.

Za dwa tygodnie piotrkowianie zainaugurują ligowy sezon. Ostatnim sparingpartnerem Piotrkowianina przed wznowieniem rozgrywek będzie Stal Mielec. Mecz odbędzie się w piątek, 24 sierpnia w Mielcu. Początek o godzinie 18.00.

Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 27:26 (12:16) Olimpia Piekary Śląskie

Piotrkowianin Piotrków Trybunalski: Schodowski, Pyrka, Procho - Nastaj 6/1, Iskra 5, Mróz 3, Szopa 3/1, Mastalerz 2, Tórz 2, Andreou 2, Surosz 2, Pożarek 1, Swat 1.