Advertisement

Piotrków w dramacie wojennym

ePiotrkow Piątek, 20 maja 202226946
Centrum Informacji Turystycznej zaprasza w sobotę o godzinie 15.00 na kolejny w tym roku spacer z przewodnikiem po Piotrkowie. Jego bohaterami będą miejskie plenery filmowe.
Fot. UM Piotrków Fot. UM Piotrków

Piotrków wielokrotnie był również miejscem plenerów dla polskich i zagranicznych dramatów wojennych. Dlatego też dla przypomnienia tych wydarzeń, Centrum Informacji Turystycznej zapraszamy na spacer „Piotrków w dramacie wojennym”. W jego trakcie przybyli poznają piotrkowskie plenery filmowe - zapraszają pracownicy CIT. 

Spacer rozpocznie się pod siedzibą CIT przy ul. Zamurowej 11.


Zainteresował temat?

5

4


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

politolog ~politolog (Gość)22.05.2022 20:05

"Dobry" Putin, to martwy Putin.

30


suweren ~suweren (Gość)22.05.2022 12:32

Droga życiowa bez Pana Boga, kończy się strasznie. Przykłady można mnożyć z przeszłości. Obecnie mamy LUDOBÓJSTWO putinowskie na Ukrainie. Mam nadzieję, że niebawem się zakończy.

21


Miastowy2 ~Miastowy2 (Gość)21.05.2022 17:05

Drugą wojnę przegraliśmy tylko przez Piłsudzkiego takie są fakty i patrząc realnie na dziś nic się od tamtych lat na lepsze nie zmieniło

14


xn. ~xn. (Gość)21.05.2022 14:41

Pamiętam ,pamiętam jak kręcili ten film chyba "Rok 1920". Wychodzę od stomatologa gdzieś przy Rynku już po zmroku ,a tu idzie jakiś oddział obdartusów w tych charakterystycznych ruskich szynelach i umundurowaniu i czapkach jakże czytelnych. Na początku zaskoczenie. Ale co ciekawe. Każdy z tych sołdatów miał obuwie współczesne a więc jakieś ad...y, ni...ki albo inną jakąś inną chińszczyznę na nogach...

50


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat