Piotrcovia przegrała w Kielcach

MKS PiotrcoviaKraj Niedziela, 05 maja 201921
Po zaciętym meczu Piotrcovia przegrała w Kielcach z tamtejszą Koroną Handball 30:32 (11:14) i straciła szansę na zajęcie 7. miejsca w tabeli PGNiG Superligi.

Podczas pierwszych piętnastu minut Piotrcovia kilka razy prowadziła różnicą dwóch bramek - 3:1, 4:2, 7:5, później jednak kielczanki doprowadziły do wyrównania, a następnie objęły prowadzenie, którego nie oddały do końca pierwszej połowy.

Po przerwie nasze zawodniczki odrobiły straty i ponownie objęły prowadzenie po bramce Patrycji Ciury (27:26), ale w końcówce meczu dominowały gospodynie i to one ostatecznie wygrały ten mecz.

W sobotę, 11 maja piotrkowianki zmierzą się w Hali Relax z Ruchem Chorzów. Ten mecz rozpocznie się o godzinie 17.00.

Korona Handball Kielce 32:30 (14:11) MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski

MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski: Kolasińska, Opelt, Sarnecka - Despodovska 10, Gutkowska 6, Belmas 5, Ivanović 2, Ciura 2, Kolasińska, Cygan, Wasilewska, Zaleśny, Klonowska, Senderkiewicz.