Pierwszy mieszkaniec powiatu w 2022 roku to chłopiec

Poniedziałek, 03 stycznia 20226
Pierwszy mieszkaniec powiatu piotrkowskiego przyszedł na świat w Powiatowym Centrum Matki i Dziecka w poniedziałkowe (03.01.2022) przedpołudnie. Rodzice chłopca pochodzą z Rakowa w gm. Moszczenica. Dziecko waży 3 kg i mierzy 53 cm. Cały czas czekamy natomiast na pierwszego w 2022 roku mieszkańca Piotrkowa Trybunalskiego.
Fot. Pixabay Fot. Pixabay

 

W ciągu pierwszych  dni roku w naszym szpitalu mieliśmy jeden poród, ale na świat przyszedł mieszkaniec powiatu opoczyńskiego. Teraz cieszymy się z pierwszych narodzin mieszkańca powiatu piotrkowskiego - informuje Zofia Budzisz, zastępca dyrektora PCMD. 

 

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

3

1


Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

:( ~:( (Gość)03.01.2022 22:40

Pierwszy poród dopiero trzy dni po nowym roku.
Brawo Panie starosto. Kiedyś do Piotrkowa przyjeżdżały kobiety rodzić z całej okolicy, a nawet z województwa. A teraz większość omija piotrkowską porodówkę szerokim łukiem. BRAWO.
Panie burmistrzu Chojniak. Nadal Pan twierdzi, że z miastem jest wszystko jak należy? Cztery dni nowego roku i jeszcze ani jeden piotrkowianin się nie urodził? Faktem jest, że kobiety nie chcą rodzić w PT. Natomiast odpływ mieszkańców Piotrkowa jest widoczny aż nad to.
Nigdy nie było takiej równi pochyłej jak przez ostatnie osiem lat.

03


Agamemnon ~Agamemnon (Gość)03.01.2022 16:54

Bedzie mógł chodzić na męski różaniec

35


Pinokio ~Pinokio (Gość)03.01.2022 12:58

Współczuję mu żyć za pare lat w Polsce.

26


Brajan. ~Brajan. (Gość)03.01.2022 11:17

Ja się urodziłem w sylwestra ale rodzice zajęli się mną dopiero na trzeci dzień bo była impreza

76


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat