Advertisement

Odebrali stypendia za sportowe sukcesy

ePiotrkowRegion Czwartek, 19 stycznia 20232
Gmina Wolbórz doceniła sportowców, którzy rozwijają się na jej terenie i osiągają sukcesy. Andrzej Jaros, burmistrz Wolborza wręczył 5 stypendiów sportowych mieszkańcom gminy, którzy są jej reprezentantami na wielu zawodach o różnych rangach.

Ładuję galerię...

Stypendium w wysokosci od 500 do 1.000 zł miesięcznie będzie wypłacane przez Gminę sportowcom przez najbliższe 12 miesięcy. Otrzymali je: Szymon Biniek, Adrian Dziubałtowski, Igor Dziubałtowski, Kacper Chodakowski i Norbert Chodakowski. 

Serdecznie wam gratuluję wyników sportowych, życząc sukcesów w kolejnych zawodach i rywalizacjach. Trenujecie sporty walki, więc życzę Wam też zdrowia i oby w trakcie waszej kariery sportowej kontuzje was omijały. Promujcie nasze miasto i gminę na sportowych arenach i zdobywajcie najcenniejsze medale - gratulował sportowcom Andrzej Jaros.

Burmistrzowi towarzyszyli w trakcie wręczania stypendiów Zbigniew Kelwin, przewodniczący Rady Miejskiej oraz Elżbieta Bijoch, sekretarz gminy.

 

A oto krótki opis dokonań docenionych sportowców:

  • Szymon Biniek zajął III miejsce w Mistrzostwach Polski KICK BOXINGU w formule LOW KICK w kategorii wagowej 63,5 kg, junior młodszy, które odbyły się w dniach 1-3 kwietnia 2022 r. w Piotrkowie Trybunalskim.
  • Adrian Dziubałtowski zajął I miejsce w Mistrzostwach Polski KICK BOXINGU w formule LOW KICK w kategorii wagowej 60 kg, senior, które odbyły się w dniach 1-3 kwietnia 2022 r. w Piotrkowie Trybunalskim.
  • Igor Dziubałtowski zajął III miejsce w Mistrzostwach Polski NO JIU JITSU adult czarny w kategorii wagowej 67,5 kg, które odbyły się w dniach 26- 27 lutego 2022 r. w Poznaniu, III miejsce w Mistrzostwach Polski SUBMMISSION ONLY EBI RULES w kategorii adult, brązowe/czarne – 70 kg w Radomiu.
  • Kacper Chodakowski zajął III miejsce w Mistrzostwach Polski w zapasach juniorów w stylu klasycznym w kategorii wagowej 63kg, które odbyły się w dniach 8-9 kwietnia 2022 r. w Raciborzu.
  • Norbert Chodakowski zajął I miejsce w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Młodzików i Młodziczek w zapasach w stylu klasycznym w kategorii wagowej 52 kg w Zgierzu w dniu 22 stycznia 2022 r. , I miejsce w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Dzieci, Młodzików i Kadetów w zapasach w stylu klasycznym w kategorii wagowej 52 kg, które odbyły się w dniu 12 marca 2022 r. w Radomsku.

Gratulujemy wyników sportowych i życzymy kolejnych sukcesów!


Zainteresował temat?

1

5


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ksiądz Adam ~Ksiądz Adam (Gość)19.01.2023 15:58

Kryzys,oszczędzanie a tu łup stypendia za "wybitne" osiągnięcia dla swoich.... Zapasy od za PiS ów jak widać nie wiele dzieli..

22


co to ~co to (Gość)19.01.2023 14:12

Dajecie stypendium za mordo bicie w dodatku po znajomości.....
Co w przyszłości oni zrobią z tymi osiągnięciami?
Stypendia powinna dostawać młodzież uzdolniona muzycznie,wokalnie itd....a nie za lanie się po głowach.
Masakra co się dzieje w tym kraju

114


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat