OSiR zaprasza na wycieczkę rowerową. Ruszyły zapisy

OSiR Piątek, 19 sierpnia 20220
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piotrkowie zaprasza w sobotę, 27 sierpnia na wycieczkę rowerową. Długość trasy to 20 km. Start zaplanowano na parkingu przy ul. Sulejowskiej, przy zbiorniku Bugaj.
OSiR zaprasza na wycieczkę rowerową. Ruszyły zapisy

Wpisowe dla dorosłych wynosi 10 zł, dla dzieci - 5 zł. Zgłoszenia uczestników przyjmuje (do 25 sierpnia do godz. 14.00)  Centrum Rekreacyjne przy ul. Belzackiej 108/110 w Piotrkowie. Można też zapisywać się telefonicznie pod nr 697- 888 - 372.

 

 - Oprócz urokliwej trasy przygotowaliśmy dla uczestników także niespodzianki na półmetku naszej trasy, który zaplanowaliśmy w restauracji Ostoja pod Dębami - zachęca Leszek Heinzel, dyrektor OSiR w Piotrkowie.

 

Powrót planowany jest ok. godziny 13.00.

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

2


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat