Reklama

Nowość od zespołu OREADA

Region Poniedziałek, 17 stycznia 202214132
Pochodząca z Moszczenicy OREADA właśnie opublikowała drugi klip z cyklu „Leśna Live Sesja”. W przeciwieństwie do energicznej piosenki „Głos”, „Kołysanka” to spokojna ballada, która zarówno melodią, jak i tekstem przynosi ukojenie i nadzieję, bo przecież wszystko, co człowieka spotyka, ma sens.

Kołysanka” to druga odsłona cyklu „Leśna Live Sesja”, wraz z którego rozpoczęciem zespół uruchomił swój profil na portalu Patronite. Przez prawie 6 lat istnienia OREADA zgromadziła liczne grono słuchaczy, na których wsparcie mogła liczyć zarówno w plebiscytach, głosowaniach radiowych, jak i działaniach crowdfundingowych. Teraz każdy miłośnik twórczości zespołu za pośrednictwem portalu Patronite otrzymać może tytuł mecenasa – patrona działań zespołu, a nawet miano współproducenta live video sesji. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami: www.patronite.pl/oreada

 

OREADA to zespół muzyczny, który swoje brzmienia określa słowem FolkOFF - folkiem alternatywnym. Współczesne autorskie kompozycje i teksty inspirowane są przyrodą, kulturą ludową i naturą człowieka. To, co wyróżnia OREADĘ to bogactwo harmonii i instrumentów, dopracowane, niebanalne aranżacje i niezwykle szczery przekaz wyrażony w tekstach w języku polskim. OREADA to laureat wielu ogólnopolskich konkursów, m.in. zwycięzca SOUNDEDIT SPOTLIGHT 2019, PIOSENKARNI 2017, YAPY 2017, BAZUNY 2016, NOCNIKA 2016, a także zdobywca wyróżnienia 52. i 53. STUDENCKIEGO FESTIWALU PIOSENKI w Krakowie. Na swoim koncie ma prawie 150 koncertów. Z początkiem czerwca 2017 roku grupa wydała minialbum, a w marcu 2020 roku swój debiutancki album zatytułowany „Mówili mi ludzie”. Aktualnie OREADA pracuje nad nowym materiałem i systematycznie prezentuje live sesje, których zapowiedzią była akustyczna wersja piosenki „Mówili mi ludzie” https://bit.ly/oreada_akustycznie: .

 


Zainteresował temat?

6

0


Reklama

r e k l a m a

Reklama

Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

goœć_gość ~goœć_gość (Gość)17.01.2022 14:17

Brawo!!!

10


wiolin ~wiolin (Gość)17.01.2022 08:47

Wszystko gra. Brawo.

70


Reklama
Reklama Reklama

r e k l a m a

Reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat