Nowe drogi już z asfaltem [ZDJĘCIA]

UM Piotrków Trybunalski Niedziela, 27 listopada 202229
Dobiega końca największa tegoroczna inwestycja drogowa w mieście, czyli budowa nowego układu komunikacyjnego przy jeziorze Bugaj. Większość prac została już zakończona, a nowe ulice mają być gotowe w ciągu najbliższych tygodni.

Ładuję galerię...

Inwestycja przy jeziorze Bugaj rozpoczęła się jeszcze w ubiegłym roku. Wówczas wybudowano rondo przy ul. Wierzejskiej. W następnej kolejności od tego ronda poprowadzono nowe drogi. Jedna z nich prowadzi w okolice kąpieliska "Słoneczko" i zakończona zostanie parkingiem na około 100 aut. Druga to łącznik powstałej drogi z ul. Miast Partnerskich.

Oprócz samych jezdni wybudowano także chodniki i ścieżki rowerowe oraz LEDowe oświetlenie.

Wylaliśmy już ostatnią warstwę ścieralną asfaltu, zakończyliśmy prace przy budowie rowów odwadniających oraz zagospodarowaliśmy tereny zielone. Obecnie skupiamy się na ostatniej kosmetyce brukarskiej - podaj pracownicy Biura Inwestycji i Remontów i dodają. - Przed nami jeszcze oznakowanie pionowe i poziome, instalacja przystanków autobusowych i koszy na naśmieci oraz budowa barierek bezpieczeństwa w newralgicznych miejscach przy rowach odwadniających – wyliczają.

Jak podkreślają urzędnicy, inwestycja ma być gotowa w ciągu najbliższych tygodni.

POLECAMY


Zainteresował temat?

4

6


Komentarze (29)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Mecenas ~Mecenas (Gość)29.11.2022 17:49

Tam gdzie gruba inwestycja tam i znajdują się fundusze na budowy dróg. Ulica Rakowska nie została wyremontowana bo była dziurawa tylko taki był nacisk firm logistycznych. Park POM nie zostal zrobiony bo radni chcieli żeby było fajnie dla mieszkańców bo ten śmierdzący szalet był by po dziś dzień gdyby nie inwestycja deweloperów w tamte ziemię. To wszytko to jedna wielka korupcja i dno obudźcie się mieszkańcy i zamiast narzekać zastanówcie się na kogo głosujecie.

11


Znawca tematu ~Znawca tematu (Gość)27.11.2022 11:34

No to obstawiamy co będzie wybudowane koło nowej drogi :)))

41


Życzliwy ~Życzliwy (Gość)27.11.2022 08:40

Ciekawe ile działek dookoła kupił Pan Andrzej M.

160


kotlet ~kotlet (Gość)27.11.2022 17:49

No dobra nowe oświetlenie ledowe, ale ja się pytam kiedy mułła Chojniak je wyłączy?

20


goœć_piotrkowianin ~goœć_piotrkowianin (Gość)27.11.2022 11:10

fajnie fajnie... a co z remontem ulic: Roosevelta, Wojska Polskiego od Kauflandu na zachód, ul. Żelazna i wielu innych kiepskich dróg w tym mieście. Oni chwalą się drogą wśród bagien komu ta droga będzie służyć???? Kolejny przekręt deweloperów.

130


Mieszczuch ~Mieszczuch (Gość)27.11.2022 16:08

Na zadupiu się robi,a drogi wylotowe makabra.Ale obcy tego nie widzi, bo jedzie obwodnicą. Trudno szukać drugie miasto z takimi drogami

51


Moryca ~Moryca (Gość)27.11.2022 12:00

Kiedy otwarcie ulicy Moryca? jak długo jeszcze na to będziemy czekać? Może miasto zapłaci za te kilometry robione dookoła? Nieudaczniki. A ta droga to psu na bude potrzebna, chyba, że tam zaraz nowe bloki wyrosną i o to chodzi

70


Wybirca ~Wybirca (Gość)27.11.2022 15:01

Panie Prezydencie ilu mieszkańcom wybudowana droga do stawu za 10mil bedzue służyć a ilu mieszkańców by służyła po poprawina Wojska Polskiego Słowackiego i wiele innych ulic

120


Milejowianin ~Milejowianin (Gość)27.11.2022 14:43

Brawo dla władzy
Zaraz lud będzie narzekał że droga zbyt równa i zbyt szeroka bo kierowcy jeżdżą za szybko i potrzeba zamontować progi zwalniające.
Naszczescie my mieszkańcy Milejowa nie mamy takich problemów. Nasza kochana władza na czele z panem starosta i wójtem dba o nasze bezpieczeństwo. Po naszej drodze nie da je jechać powyżej 30 bo jest zbyt dziurawa i zbyt wąską. Piesi i rowerzyści też za bardzo nie przeszkadzają kierowcą bo boją się chodzić jak nie ma po czym i gdzie ze względu na brak pobocza, chodnika i oświetlenia. Zamiast trwonić nasze podatki na inwestycje takie jak ta dbają o nasze bezpieczeństwo i inwestują w inne procenty

32


ooooooo ~ooooooo (Gość)27.11.2022 10:23

droga gotowa ,chyba śmiech--proszę sprawdzić jak jest położona kostka,specjalnie zasypali piachem żeby nie było widac.Mój wnuk 5 latek lepiej układa klocki-partacze,asfalt rozłazi się pod nogami

111


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat