Naczelnik drogówki zatrzymał pijanego sprawcę kolizji

PolicjaBełchatów Środa, 25 marca 20206 5746
Pijany, z dożywotnim zakazem prowadzenia pojazdów, spowodował kolizję i odjechał z miejsca zdarzenia. Samochód porzucił w lesie. Kierowcę, który miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie, zatrzymał po służbie naczelnik bełchatowskiej drogówki.
fot. policja

21 marca o godzinie 21.45 policjanci z bełchatowskiej drogówki zostali wezwani do miejscowości Bugaj w powiecie bełchatowskim. Zgłoszenie dotyczyło kolizji drogowej, sprawca odjechał z miejsca zdarzenia, a auto porzucił w lesie. Pokrzywdzony podał, że na ulicy Radomszczańskiej w Bełchatowie w jego pojazd uderzył jadący z przeciwnego kierunku lexus. Kierujący tym autem gwałtownie zjechał na jego pas ruchu, doprowadzając do zderzenia. Chcąc uniknąć kolizji, pokrzywdzony odbił na pobocze. Mimo tego doszło do bocznego zderzenia się aut. Kierowca lexusa nie zatrzymał się i odjechał z miejsca zdarzenia. Policjant o wszystkim poinformował oficera dyżurnego. Okazało się, że kierowca lexusa porzucił auto w lesie, a dalszą ucieczkę kontynuował pieszo. Kres jego poczynań położył naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego bełchatowskiej policji, nadkom. Marin Kucner, który po skończonej służbie wracał do domu. - W miejscowości Wólka Łękawska zwrócił uwagę na mężczyznę, który chwiejnym krokiem szedł poboczem – informuje oficer prasowy komendy w Bełchatowie. - Podejrzewając, że może być on poszukiwanym sprawcą kolizji, natychmiast zareagował. Okazało się, że pieszy to właśnie poszukiwany przez policję kierowca.

 

Pijany 46-latek miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Ma również trzykrotny, dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Dostał już zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości i w okresie dożywotniego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia . Odpowie też za spowodowane kolizji drogowej i ucieczkę z miejsca zdarzenia.


Zainteresował temat?

3

1


Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

G?77 ~G?77 (Gość)25.03.2020 21:12

To teraz dostanie czwarty zakaz, potem piąty, itd.

30


kreyzi ~kreyzi (Gość)25.03.2020 10:36

No bohater bo zrobił za co mu płacą, a "sezon ogórkowy", swoją drogą to spotkałem kiedyś tego Pana na zabezpieczeniu w Bełchatowie mam bardzo złe wspomnienia z jego kultury osobistej, z drugiej strony jakby jakiś szeregowiec coś zatrzymał po służbie też by tak trąbiono, śmieszne

04


gość ~gość (Gość)25.03.2020 10:18

I co daje taki zakaz? Zupełnie nic jak widać można jeździć dalej i to po spożyciu

30


Czesia ~Czesia (Gość)25.03.2020 10:02

A piotrkowski co robi?

20


gość ~gość (Gość)25.03.2020 09:44

Co tu się chwalić jest policjantem i powinien zawsze reagować na łamanie prawa!

15


gość ~gość (Gość)25.03.2020 09:26

Co się dzieje z ludźmi sami niszczą sobie życie.Maja za dobrze.

30


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat