Advertisement

Na ludową nutę [ZDJĘCIA]

ePiotrkow Poniedziałek, 03 października 202219553
W niedzielę w Czarnocinie odbył się Powiatowy Przegląd Zespołów Ludowych i Śpiewaczych. Impreza dla lokalnych muzyków zorganizowana została już po raz czwarty.

Ładuję galerię...

W trakcie wydarzenia swoje talenty zaprezentowały najlepsze zespoły muzyczne z ziemi piotrkowskiej. Ich występy oceniało jury, które przyznało trzy pierwsze miejsca oraz wyróżnienia. 

 

Zwycięzcami konkursu zostały zespoły: Tkacze z gminy Moszczenica oraz Ludowa Biesiada z Czarnocina. Na drugim miejscu sklasyfikowano Wolborskie Nuty oraz zespół Grabiczanie, a miejsce na najniższym stopniu podium zajęli: Zespół Pieśni i Tańca Gorzkowice oraz zespół Grabiczanie. 

 

Wyróżnienia otrzymały: Kapela spod Diablej Góry z gminy Aleksandrów i Zespół Pasjonatki z gminy Wola Krzysztoporska. 

 

Ponadto zespół Ludowa Biesiada z Czarnocina, która obchodzi w tym roku jubileusz 20-lecia działalności, otrzymał z rąk starosty Piotra Wojtysiaka złoty medal „Zasłużony dla Ziemi Piotrkowskiej. 

 


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Xas ~Xas (Gość)03.10.2022 11:37

Obecność Macierewicza zepsuła tylko atmosferę. Reszta idealnie

11


Lud ~Lud (Gość)03.10.2022 11:28

Brawo dla artystów i organizatorów

12


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat