Na UJK odbył się piknik "PanDa dla Zwierząt"

UJK Piotrków Trybunalski Poniedziałek, 13 września 20212 1907
W niedzielę, na boisku piotrkowskiej Filii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego odbył się piknik "PanDa dla Zwierząt". Na odwiedzających czekały liczne atrakcje, ale głównym celem wydarzenia była zbiórka artykułów dla zwierząt z Piotrkowa Trybunalskiego i regionu.

Ładuję galerię...

- Wierzymy, iż dzięki piknikowi skierowanemu do dzieci oraz dorosłych, poprzez zabawę zwiększymy wiedzę mieszkańców na temat odpowiedniego traktowania zwierząt oraz zaszczepimy w młodych ludziach empatyczne traktowanie każdej istoty. W ramach akcji planujemy m.in.: pokaz pierwszej pomocy zwierząt z użyciem fantomu, pokaz tresury, konsultacje dietetyczne dla czworonogów, malowanie twarzy dzieci w motywy zwierzęce - mówią organizatorzy pikniku.

 
Inicjatorami wydarzenia byli: stowarzyszenie Harc, Piotrkowskie Centrum Wolontariatu oraz Widzialna Ręka.


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Emi ~Emi (Gość)13.09.2021 19:38

Szkoda, że nie było informacji przed.. :(

10


!!! ~!!! (Gość)13.09.2021 10:33

Brawo!

11


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat