Advertisement

Modernizacja skweru i nowe miejsca parkingowe na osiedlu Wyzwolenia

UM Piotrków Trybunalski Środa, 01 czerwca 20224
Rozpoczęła się przebudowa skweru przy Zespole Szkół Medycznych (ul. Piotra Skargi 3). Jeszcze w tym roku wzbogaci się on o nowe oświetlenie oraz małą architekturę. W okolicy powstanie również 19 miejsc parkingowych.

Ładuję galerię...

Z roku na rok Piotrków systematycznie zmienia swoje oblicze. To efekt naszych wspólnych działań zmierzających m.in. do rozwoju miasta, zwiększenia bezpieczeństwa oraz dbałości o wygląd trybunalskiego grodu. Realizujemy wiele dużych inwestycji, nie zapominając o tych, mniejszych, ale jakże ważnych dla mieszkańców - mówi prezydent Krzysztof Chojniak.

Na modernizowanym skwerze wzdłuż alejek zamontowane zostaną cztery nowe LED-owe słupy oświetleniowe. Alejki wzbogacą się o ławki czy kosze na śmieci. Dodatkowo na prośbę mieszkańców bezpośrednio przy skwerze powstanie dziesięć miejsc parkingowych, a przy skrzyżowaniu ulic Ignacego Krasickiego oraz ks. Piotra Skargi miejsca parkingowe wzbogacą się o kolejne dziewięć stanowisk.

 

Podczas prac mogą wystąpić utrudnienia w ruchu pieszym oraz samochodowym.


Zainteresował temat?

2

1


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

EP97300 ~EP97300 (Gość)02.06.2022 13:19

Jakaś specjalistka od dróg na zdjęciu nr 4.

40


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)01.06.2022 08:18

Co zabiorą skwer na parking?jeszcze niech drzewa zlikwidują i nie będzie zieleni tylko same parkingi

111


xn. ~xn. (Gość)01.06.2022 09:06

Zgodnie z tradycją piotrkowsko-trybunalską. Tu kawałek chodnika , w drugim końcu miasta kawałek ulicy w innym krańcu miasta ławeczki i tak statystyka" inwestycji" rośnie. A tak naprawdę problemy komunikacyjne leżą nie rozwiązane. Kluczowe ulice dla komunikacji i transportu nie mogą się doczekać remontów. Bo z miesiąca na miesiąc przesuwa się je w czasie. Wizyty "gospodarskie" w otoczeniu zaufanych pretorian nie wystarczą.

101


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat