Advertisement

Modernizacja SP12. Są pierwsze informacje w sprawie organizacji zajęć

ePiotrkow Czwartek, 20 października 202224
Ósme klasy będą uczyły się w ZSP nr 2, a klasy 4-7 w dawnej "siódemce", czyli w budynku „B” należącym do Uniwersytetu Jana Kochanowskiego - to pierwsze oficjalne informacje w sprawie organizacji pracy Szkoły Podstawowej nr 12 w trakcie modernizacji placówki.
Fot. K. Rudzki Fot. K. Rudzki

Urząd Miasta przedstawił dziś pierwsze oficjalne informacje w sprawie organizacji zajęć dla dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 12 w czasie ewentualnego remontu placówki.

 

Z opublikowanego komunikatu dowiemy, że ósme klasy na pewno będą chodziły na tzw. „Piomę”, czyli do ZSP nr 2. 

Klasy 4-7 będą z kolei uczyły się w budynku dawnej „siódemki”, czyli w budynku „B” należącym do Uniwersytetu Jana Kochanowskiego.

Dogrywamy ostatnie szczegóły dotyczące klas 1-3. Dzieci z klas pierwszych naukę będą rozpoczynać w godzinach porannych, tak jak dotychczas. Dopóty, dopóki nie dopniemy wszystkich szczegółów, nie będziemy podawać precyzyjnych informacji. Dokładamy wszelkiej staranności, aby warunki nauki dzieci – jeśli chodzi o godziny – nie pogorszyły się. Jeżeli dojdzie do takich sytuacji to tylko w nieznacznym stopniu - zaznacza Jarosław Bąkowicz z Biura Prasowego piotrkowskiego magistratu. 

 


Zainteresował temat?

4

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (24)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ryszard ~Ryszard (Gość)20.10.2022 14:23

Czy znów będą wycinać drzewa????? Czy ludzie teraz marzą tylko o betonie wokół siebie? Za parę lat będą marzyli o drzewach i czystym powietrzu, ale drzew już może nie być.

73


polaczek11 ~polaczek11 (Gość)20.10.2022 23:44

chory kraj, polityka i układy a cierpią rodzice i dzieci... bo prezydent i reszta ma to w d... Potrzebna jest akcja protestacyjna, bo zagęszczą ludzi w innych szkołach cierpieć będą nasze dzieci i nauczyciele... Więc dziś pytam gdzie jest covid tych rządzących...

22


.... ~.... (Gość)21.10.2022 08:53

Co by nie robić w tym mieście ,to tym co chcą się pokazać będzie zawszze nie tak.Śzkoła się sypie i trzeba zrobić kapitalny remont .Kampanię wyborcze róbcie gdzie indziej

10


as ~as (Gość)21.10.2022 08:47

Opozycja szuka sposobu aby zaistnieć nakręca ludzi .Parcie na szkło bardzo mocne.

00


An ~An (Gość)21.10.2022 08:29

Ktoś jednak głosuje na taką władzę.

00


Rodzic Fighter ~Rodzic Fighter (Gość)20.10.2022 19:22

Ale była jazda z nimi w TVP3. Tak trzymać, niech cała Polska wie co tu się dzieje w tej mieścinie.

72


Dyzma ~Dyzma (Gość)21.10.2022 07:59

Improwizacja goni improwizację, bo kocham piotrkufff

20


Zygfryd ~Zygfryd (Gość)20.10.2022 19:23

Brawo dla młodzieży z Młodzieżowej Rady Miasta, z ich relacji wynika, iż naprawdę nie ma z kim rozmawiać.

51


Hydudvgss do ~Hydudvgss do (Gość)20.10.2022 23:28

Rodzice najczęściej narzekają na wszystko co związane jest z oświata, jednak gdy tutaj była okazja wygłosić swoje zdanie prawie nikt się nie pojawil. Niezależnie od tego czy nauczyciele namawiali do przychodzenia czy nie należało pokazać że jest to problem. A tak wyglądało na to, że to jest sztucznie rozdmuchany problem który pasował przede wszystkim opozycji i nie było tu niestety merytorycznej oceny urzędu miasta które działa w tej sprawie kompletnie nieudolnie gdyż nie potrafi zarządzać ani czasem ani pieniędzmi przy tym remoncie. Co więcej, nauczyciele też wydają się być pogodzeni z tym że będą musieli chodzić między szkołami podczas gdy to oni również powinni protestować przeciwko temu że w ciągu roku zmienia się ich życie..

53


Zainteresowany ~Zainteresowany (Gość)20.10.2022 19:54

To jak robimy w końcu tą akcję co jeden z rodziców wymyśłił - przenoszenie dzieci do szkoły w Bujnach i Jarostach aby Piotrków mniej subwencji oświatowej dostał?

42


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement