Moc sukcesów zawodników Ruchu

Czwartek, 25 kwietnia 20240
Trzy duże imprezy i cztery miejsca na podium. Takim dorobkiem mog± się pochwalić reprezentanci KKS Ruchu Piotrków Trybunalski. Ostatnie tygodnie były więc udane dla młodych badmintonistów, bo do Piotrkowa przywieĽli kolejne medale.

Ładuję galerię...

Zawodniczka KKS Ruch Piotrków Trybunalski, Antonina Różańska, zdobyła br±zowy medal w grze podwójnej w parze z Martyn± Dydzik (LUKS Victoria Domecko), podczas rozegranego w Częstochowie Krajowego Turnieju Juniorów Młodszych U17.

Tymczasem w Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Łodzi złoty medal w grze pojedynczej chłopców do lat 13 zdobył Łukasz Stonoga, który w finale pokonał swojego kolegę klubowego, Wojciecha Moraczewskiego 21:18, 21:18. Warto dodać, że na 4. miejscu znalazł się Szymon Chojnacki a na 6. Filip Majchrowicz, także z Ruchu Piotrków.

Zawodnicy rywalizowali także w Wolborzu, gdzie odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. Startowali w nich zawodnicy z klubów z województw łódzkiego i ¶więtokrzyskiego. Na kortach można było zobaczyć badmintonistów z: MKS Orlicz Suchedniów, PULSLIFT UKS NIKE Suchedniów, UKS Tęcza Zagnańsk, UKS Korona Pabianice oraz KKS Ruch Piotrków Trybunalski. W grze podwójnej młodzików debel KKS-u Łukasz Stonoga i Wojciech Moraczewski, zaj±ł 3. miejsce, zdobywaj±c tym samym br±zowy medal. Ponadto wspomniany Moraczewski został sklasyfikowany na miejscach 4-7 w grze pojedynczej chłopców. Oprócz tych zawodników barwy Ruchu Piotrków Trybunalski reprezentowali: Szymon Chojnacki, Mateusz Wyskwarski i Filip Majchrowicz.