Moc atrakcji w Dniu Dziecka w Szynczycach

ePiotrkowRegion Piątek, 31 maja 201922361
Wójt gminy Czarnocin oraz rady rodziców przy szkołach w Czarnocinie i Szynczycach zapraszają na Gminny Dzień Dziecka. Zabawa rozpocznie się o godz. 14.00 1 czerwca na terenie Szkoły Podstawowej w Szynczycach.

Jakie atrakcje zaplanowano dla dzieciaków? Mi.n. dmuchany plac zabaw, symulator wyścigów, tor przeszkód, malowanie twarzy, balonowe animacje, brokatowe tatuaże, do tego oczywiście słodkości, w tym wata cukrowa. Więcej szczegółów na plakacie.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (1)

Chcesz dodać komentarz?Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
Zdziwienie z zaskoczeniem ~Zdziwienie z zaskoczeniem (Gość)31.05.2019 10:03

A jak bym chciał z dziećmi z Piotrkowa przyjechać to ile muszę zapłacić za zabawę dzieci na Waszych zabawkach bo opasek nie mają??? bo nie wiem ile Piotrków ma liczyć za każde dziecko co mieszka poza nim a przyjedzie żeby się trochę wyszaleć...dziwne podejście do Dnia dziecka...w końcu to przyszłość narodu...ale nie mnie to oceniać...zostanę z dzieciakami w Piotrkowie- przynajmniej nie będę się martwił że dziecko mi wejdzie na skakańca a póżniej mnie będą ścigać że nie zauważyłem i nie zapłaciłem...a do więzienia iść nie mogę bo dzieci trzeba wychować :-) Miłej zabawy

50


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat