Młodzi radni znów spotkali się w Gorzkowicach

ePiotrkowRegion Poniedziałek, 18 października 202115850
II Sesja Młodzieżowej Rady Gminy Gorzkowice odbyła się w sali konferencyjnej Urzędu Gminy. Młodych radnych odwiedził wójt Alojzy Włodarczyk, który opowiedział im jakie działania na rzecz kultury były podejmowane w ostatnich latach, przez ich starszych kolegów. W ramach obrad przeprowadzono też szkolenie, dotyczące programu "Czyste Powietrze".

Ładuję galerię...

Radni tuż przed wkroczeniem w dorosłość, mogli czynnie uczestniczyć w życiu gminy i inicjować różne działania. Z ich udziałem organizowane były imprezy kulturalne, sportowe, proekologiczne czy społecznościowe. 

 

Podczas spotkania Alojzy Włodarczyk podziękował młodzieży za działalność związaną z budowaniem młodzieżowego samorządu lokalnego. Podkreślił też, że aktywność młodych radnych jest godna pochwały i nagrody.

Bardzo dziękuję za pracę i zaangażowanie w organizację gminnych imprez i reprezentowanie w gminie interesów młodzieży. Mimo trudnego czasu udało Nam się wiele zdziałać

- mówił wójt gminy.

 

W sesji uczestniczyły również Aneta Karbowiak, przewodnicząca Rady Gminy Gorzkowice oraz Iwona Kadir, sekretarz gminy.

 

Każdy z młodych radnych otrzymał specjalne podziękowanie oraz upominki od gminnych urzędników.

 

Kadencja Młodzieżowej Rady Gminy trwa 2 lata. Tworzy ją 15 osób.


Zainteresował temat?

1

2


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat