Młody mężczyzna wjechał wprost pod koła ciężarówki. Nie udało się go uratować

PolicjaBełchatów Wtorek, 21 maja 20247
Policjanci z Bełchatowa pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności wypadku, wskutek którego zginął 25-letni kierujący motocyklem suzuki. Do wypadku doszło 20 maja 2024 roku, o godzinie 16.00 na drodze wojewódzkiej numer 483 w miejscowości Chabielice w powiecie bełchatowskim.

Ładuję galerię...

Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 25-letni kierujący motocyklem marki Suzuki, podczas wyjeżdżania ze stacji paliw i włączania się do ruchu na drogę wojewódzką, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu doprowadzając do zderzenia z pojazdem ciężarowym.

Kierujący motocyklem wjechał wprost pod koła ciągnika siodłowego marki Man, który jechał od strony Częstochowy w kierunku Szczercowa. Na miejscu trwała akcja ratunkowa. Niestety, w wyniku obrażeń odniesionych na skutek wypadku motocyklista poniósł śmierć na miejscu. 39-letni kierowca ciężarówki był trzeźwy - mówi nadkom. Iwona Kaszewska.

Funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora wykonali oględziny miejsca zdarzenia i zabezpieczyli ślady z nim związane. Szczegółowe okoliczności wypadku pod nadzorem prokuratora wyjaśniają bełchatowscy policjanci.

 

Policjanci przypominają, że do przestrzegania przepisów ruchu drogowego zobowiązani są wszyscy użytkownicy dróg. Pośpiech, rozkojarzenie, brawura i lekceważenie zasad bezpieczeństwa zazwyczaj kończą się tragicznie. 

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Drivter ~Drivter (Gość)21.05.2024 19:29

Ehhhh ci nie douczeni motorowerzyści,

42


Aldona ~Aldona (Gość)21.05.2024 11:50

Jak można nie widzieć ciężarówki?

72


Dziwne ~Dziwne (Gość)21.05.2024 11:33

Siła motocykla wywróciła ciężarówkę do rowu

210


Wulkanizator ~Wulkanizator (Gość)21.05.2024 11:51

Bez komentarza

55


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat