Advertisement

Młody kierowca BMW z narkotykami

PolicjaTomaszów Piątek, 15 września 202310
Policjanci z Tomaszowa Mazowieckiego zatrzymali 19-letniego kierowcę BMW posiadającego ponad 65 gramów narkotyków. Mężczyzna przechowywał środki odurzające w skrytce pod fotelem pasażera, auta którym się poruszał.
fot. KPP Tomaszów fot. KPP Tomaszów

Funkcjonariusze z tomaszowskiej policji, realizując zadania na terenie gminy Tomaszów Mazowiecki, zauważyli pojazd marki BMW, którym kierował młody mężczyzna. Gdy mijali się z tym pojazdem zauważyli, że kierowca nerwowo się zachowuje w związku z tym zawrócili i zatrzymali go do kontroli. Okazało się, iż pojazdem kieruje 19-letni mieszkaniec gminy Tomaszów.

Mężczyzna nie potrafił odpowiedzieć na pytanie policjantów dokąd jedzie, a na pytanie czy posiada w pojeździe zabronione substancje odpowiedział, że raczej nie powinno ich tam być. Postawa młodego kierowcy wzbudziła czujność policjantów, którzy podczas przeszukania pojazdu w schowku pod siedzeniem pasażera ujawnili torebki foliowe z zapięciem strunowym, w których był susz o charakterystycznym zapachu marihuany oraz białe kryształy. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komendy, gdzie badaniom na testerze poddano zabezpieczone substancje. Wykazało ono, że w 46 torebkach znajdowało się łącznie ponad 42 gramy marihuany, a w kolejnych 29 ponad 23 gramy mefedronu - relacjonuje asp. sztab. Grzegorz Stasiak, oficer prasowy tomaszowskiej policji.

Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania wbrew przepisom ustawy środków odurzających, za który grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności. Został również zabezpieczony materiał do badań, których celem jest wykazanie czy mężczyzna kierował pojazdem pod wpływem środków odurzających. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (10)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Diler ~Diler (Gość)15.09.2023 10:06

Chyba nie widzieliście jak wyglądają narkotyki. To w woreczku do jest dla dzieci z podstawówki dobre

04


kiki ~kiki (Gość)15.09.2023 13:47

codziennie miliony ludzi w Polsce kupują narkotyki - legalnie na sklepowych półkach, ten narkotyk zwie się alkohol.

52


Ciekawy ~Ciekawy (Gość)15.09.2023 17:54

Kierowca młody, a BMW stare, czy nówka nieśmigana?

30


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)15.09.2023 09:33

Dlaczego zawsze jak jakiś incydent to musi być i BMW?

40


AndrzejMasztalerz ~AndrzejMasztalerz (Gość)15.09.2023 11:52

BMW - Będziesz miał więzienie xD

60


Janek z BMW ~Janek z BMW (Gość)15.09.2023 09:35

Policja niech się zajmie granatnikiem

43


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat