Reklama

Mecz Piotrcovii odwołany

MKS Piotrcovia Piątek, 21 stycznia 202219782
Zaplanowany na sobotę (22 stycznia) mecz 14. serii żeńskiej PGNiG Superligi pomiędzy Piotrcovią i Młynami Stoisław Koszalin odbędzie się w późniejszym terminie. Dlaczego?

Powodem jest koronawirus, którego obecność wykryto u kilku zawodniczek. Oto oficjalny komunikat Superligi.

 

W związku z przypadkami COVID-19, wykrytymi u zawodniczek drużyny MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski, Superliga sp. z o.o. informuje, że mecz 14. serii pomiędzy Piotrcovią Piotrków Trybunalski a Młynami Stoisław Koszalin, zaplanowany na 22 stycznia, zostaje przełożony na inny termin.

Superliga sp. z o. o. informuje, że klub cały czas pozostaje w stałym kontakcie z przedstawicielami Inspektoratu Sanitarnego oraz stosuje się do wytycznych protokołu sanitarno-epidemiologicznego dotyczącego pandemii COVID-19, stworzonego przez medyczny zespół doradczy Superligi ds. koronawirusa.

Mecz zostanie rozegrany w innym terminie. O nowej dacie spotkania będziemy informować niezwłocznie.


Zainteresował temat?

3

1


Reklama

r e k l a m a

Reklama

Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

kibic ~kibic (Gość)23.01.2022 13:24

Szkoda. Miała być transmisja w TV. Kupiłem już czteropak harnasiów i czipsy. Nie wiem jak teraz mam spożytkować ten czas.

23


Reklama
Reklama Reklama

r e k l a m a

Reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat