Advertisement

Ludowy Festyn Rodzinny za nami

Strefa FM Niedziela, 28 maja 20236
Ludowy Festyn Rodzinny odbył się w niedzielne popołudnie na placu przy Domu Handlowym Merkury w Piotrkowie. Organizatorzy przygotowali rozmaite atrakcje dla dzieci, a samo wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem mieszkańców.

Ładuję galerię...

Festyn zorganizowany został z okazji Zielonych Świątek, Dnia Matki oraz zbliżającego się Dnia Dziecka. Najwięcej atrakcji czekało oczywiście na najmłodszych uczestników. Przygotowano gry, zabawy oraz zawody rekreacyjne dla dzieci, w których można było zdobyć nagrody w postaci darmowych biletów do Term Uniejów, ZOO Safari Borysew oraz Parku Rozrywki Mandoria. Ponadto na dzieci czekały dmuchańce zajęcia prowadzone przez animatorów. Dla starszych uczestników festynu przygotowano stoiska z potrawami przygotowanymi przez Koła Gospodyń Wiejskich oraz występy artystyczne.

Kolorowo i na ludowo, każdy może tutaj coś dla siebie znaleźć. Dla dzieci uzdolnionych artystycznie mamy zajęcia plastyczne, a dla miłośników ruchu i sportu mamy zawody rekreacyjne. Cieszymy się, że jest bardzo dużo dzieci wraz z rodzicami i opiekunami, a świadczą o tym długie kolejki do każdej z przygotowanych atrakcji. Pokazaliśmy, że ten plac między blokami jest akurat do tego typu festynów i pikników. Myślę, że należy to w przyszłości kontynuować - mówił Marek Mazur, prezes wojewódzkiego zrzeszenia LZS w Łodzi.

Wydarzenie honorowym patronatem objął prezydent Piotrkowa Krzysztof Chojniak.

Niedzielne popołudnie, wspaniała pogoda i dobre miejsce na tego typu wydarzenie. Przychodzą tutaj całe rodziny i taki właśnie był cel zorganizowania tego festynu w centrum osiedla. W przygotowanie tej rodzinnej imprezy zaangażowały się nasze miejskie jednostki: Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna oraz Muzeum. Dzięki temu każdy znalazł coś dla siebie - mówił prezydent Krzysztof Chojniak.

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

1


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość 54 ~gość 54 (Gość)29.05.2023 06:27

Moje wnuczki świetnie się bawiły.

30


go?ć_tom ~go?ć_tom (Gość)28.05.2023 20:08

Porażka wieś

23


Justysia ~Justysia (Gość)28.05.2023 20:06

Tak się składa że pracuje w merkurym

10


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)28.05.2023 20:05

Wszystkim się bardzo podobało

32


wiesniak ~wiesniak (Gość)28.05.2023 19:13

Odkopali Mazura,gzie on sie ukrywal.

50


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat