Advertisement

Kolorowo w Parku Poniatowskiego (ZDJĘCIA)

ePiotrkow Czwartek, 25 sierpnia 20220
A to za sprawą pikniku dla rodzin zastępczych. Były zabawy z animatorką, zawody sportowe oraz tańce przy muzyce.

Ładuję galerię...

Jest super. Bawimy się, są piłki, jest tor przeszkód, można grać w badmintona. Biegaliśmy, skakaliśmy. Jest rywalizacja - zgodnie mówiły dzieci biorące udział w pikniku.

Spotkanie rodzin zastępczych to jedno z działań realizowanych przez Miejski Ośrodek Pomocy Rodziny w Piotrkowie Trybunalskim, w ramach projektu "Razem możemy jeszcze więcej". Ich celem jest integracja środowiska rodzin zastępczych. Środki na realizację projektu zostały pozyskane przez Urząd Miasta Piotrkowa Trybunalskiego.

 

Jest piękna pogoda. Nasze rodziny zastępcze się integrują, integrują się dzieci. To jest bardzo ważne, żeby wiedziały, że jest ich tak dużo i że mogą wspólnie spędzać czas. Generalnie spotykamy się raz w tygodniu. To są różne formy. Dziś akurat zorganizowaliśmy takie spotkanie w plenerze - opowiada Anna Bajdzienko, kierownik Centrum Wsparcia Rodziny i Dziecka MOPR w Piotrkowie Trybunalskim.

 

W ramach pikniku zorganizowano też warsztaty pod hasłem "Wspomnienia z wakacji". Nie zabrakło również poczęstunku.

 

Kolejne spotkanie zaplanowano na 1 września, w stadninie koni Mateo.


Zainteresował temat?

1

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat