Kolejne utrudnienia na Jagiellońskiej. Nie będzie wody

Poniedziałek, 05 czerwca 20173
Tych, którzy próbowali przejechać dziś przez ulicę Batorego, Jagiellońską i Reymonta, czekała przykra niespodzianka. Wjazd w przebudowywane skrzyżowanie jest niemożliwy – a to ze względu na związane z budową Osiedla Jagiellońska prace przy kanalizacji deszczowej.

- Bardzo przepraszamy za utrudnienia. Mamy informacje od kierownika budowy, że mają one potrwać do czwartku. Niestety nie możemy w żaden sposób uniknąć zamknięcia tych ulic. Prosimy o trzy dni cierpliwości – informuje nas Ewa Maj z firmy ARBUD DEVELOPMENT.
Oprócz wyżej wymienionych ulic zamknięty jest odcinek ulicy Jagiellońskiej od Reymonta do Al. 3 Maja. W tym przypadku z utrudnieniami należy liczy się mniej więcej do 20 czerwca.

Taki stan rzeczy oznacza, że aby z Jagiellońskiej dojechać do zachodniej części miasta, należy kierować się w Krakowskie Przedmieście, Kopernika/Wiślaną i Śląską a następnie na bliźniaczych rondach skręcić w ul. Żeromskiego, a następnie skręcić w Al. 3 Maja.

 

AKTUALIZACJA:

 

PWIK SP. z.o.o. informuje, że w związku z przebudową odcinka sieci wodociągowej w ul. Jagiellońskiej w dniu 6 czerwca (WTOREK) w godzinach od 8:00 do 14:00 nastąpi przerwa w dostawie wody. W tym czasie wody pozbawieni będą mieszkańcy i instytucje zlokalizowane przy ulicy: Jagiellońskiej od Al. 3 Maja do Krakowskiego Przedmieścia oraz Reymonta od Jagiellońskiej do nr 6/8.

POLECAMY


Zainteresował temat?

4

0


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

loko ~loko (Gość)06.06.2017 20:52

Ile inwestor zapłaci za blokowanie ulicy ?? Też chętnie zablokluje częśc miasta na miesiąc za darmo .
Przecież nie robi nic za darmo dla miasta tylko to inwestycja prywatna

20


Klient ~Klient (Gość)05.06.2017 15:14

Beczkowóz jakiś powinni rozstawić na czas tego wyłączenia, jak jest w innych miastach. Dlaczego jak zwykle tutaj się tego nie stosuje?

52


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat