Kolarze przemierzyli powiat piotrkowski

Region Sobota, 01 sierpnia 20201
Kolarskie zmagania w ramach Grand Prix Amatorów na Szosie rozpoczęły się w sobotę kilkanaście minut po 11:00. Kolarze w kilku grupach wyruszyli spod hali Relax w Piotrkowie by podczas wspólnego rajdu podziwiać uroki ziemi piotrkowskiej.

Ładuję galerię...

Uczestnicy Grand Prix nie ruszyli całym peletonem, ponieważ konieczne było zachowanie środków ostrożności związanych z epidemią koronawirusa. Piotrkowska część cyklu cieszyła się sporym zainteresowaniem. - Spotykamy się rekreacyjnie i jeździmy przede wszystkim dla zabawy. W minionym roku zwiedzaliśmy okolice Zalewu Sulejowskiego, a w tym postanowiliśmy przejechać w rejonie Zalewu Cieszanowickiego. Uczestnikom na pewno spodoba się ten aspekt rekreacyjny, a kto będzie się chciał pościgać to na pewno może liczyć też na aspekt sportowy - powiedział nam Karol Koneczny z grupy "Rajdy dla Frajdy", organizator cyklu Grand Prix.

 

Zawodnicy w tym roku przejechali m.in. przez Zalesice, Przygłów, Ręczno czy Trzepnicę. Epidemia koronawirusa sprawiła, że kolarze spotkali się w Piotrkowie później niż początkowo zakładano. Pierwotnie rajd miał się tu odbyć w maju.

POLECAMY


Zainteresował temat?

5

1


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

cm ~cm (Gość)04.08.2020 19:37

"Kolarze przemierzyli powiat piotrkowski" Jaki wyszedł wynik tych pomiarów?

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat