Jest nowy termin debaty prezydenckiej

Strefa FM Wtorek, 16 kwietnia 2024231
Debata między kandydatami na prezydenta Piotrkowa zaplanowana w Strefie FM na wtorek (16.04.2024) o 11:15, nie odbyła się w tym terminie. Oba komitety wyraziły jednak ostatecznie gotowość udziału w takim spotkaniu. O szczegółach mówił na antenie radia, jego prezes Tomasz Stachaczyk.
Jest nowy termin debaty prezydenckiej

Zaproszenie bez większych zastrzeżeń przyjął komitet wyborczy pana Juliusza Wiernickiego. Komitet pana Krzysztofa Chojniaka początkowo na nasze wezwanie nie zareagował. Wczoraj jednak, jego przedstawiciele przystali na proponowane przez nas warunki, zaznaczając jednak, że ten termin zdecydowanie im nie pasuje i proszą o jego zmianę - mówił na antenie radia Strefa FM redaktor naczelny rozgłośni, Tomasz Stachaczyk. - Naszym świętym obowiązkiem jest dążyć do tego, by ci kandydaci przed państwem razem usiedli i się zaprezentowali - dodał.

Oba komitety doszły do porozumienia, przyjęły wzajemne warunki i ustaliły ostatecznie, że w studiu radia Strefa FM, Krzysztof Chojniak i Juliusz Wiernicki, spotkają się w czwartek o 11.15.

 

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

26

1


Komentarze (231)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

... ~... (Gość)17.04.2024 09:15

Przez tyle lat rządzenia Chojniak wyremontował trochę ulic, wybudował trochę rond, wybudował obwodnicę nie z prawdziwego zdarzenia (jedna jezdnia, a żeby nie budować drugiej jezdni posadził milion drzew) - no sorry jeżeli to jest sukces to wątpliwy. Takie rzeczy to normalne inwestycje jakie przeprowadza się w miastach. Z efektu wow - wątpliwej urody murek w rynku, czy mediateka (tu myślę, że można było zrobić to lepiej). Teraz to czego nie dokonał Chojniak przez tyle lat - brak prawdziwej obwodnicy Piotrkowa (zobaczcie jakie inwestycje przeprowadzał Matusewicz); czy zaangażował się w silne lobbowanie w budowę S8 - nie; czy stworzył warunki dla nowych inwestorów w mieście - żaden inwestor nie wybudował miejsc pracy dla mieszkańców miasta, nie wspomnę o cenie za ciepło, czy faworyzowanie pewnego klubu sportowego w rozdawaniu stypendiów sportowych...

275


go?ć_proboszcz ~go?ć_proboszcz (Gość)18.04.2024 12:49

Niech wygra JW. Przekonacie się Państwo że obsadzanie stołków swoimi i niekoniecznie kompetentnymi ludźmi obowiązuje zawsze. Przedsiębiorcy zagłosują na KCH bo nie będzie się im opłacać inaczej. Znają panie w urzędach i wiedzą gdzie co załatwić. Jak na urząd wejdzie nowy bez doświadczenia to dopiero zacznie się bajzel.

23


do Elżbieta000 ~do Elżbieta000 (Gość)17.04.2024 18:14

"Chojniakowanie" to ma być ten argument?
Pan Chojniak ma poparcie i szacunek moje i tysięcy piotrkowian od 18 lat. Czym zasłynął młody Pan wiernicki, że pani tak za nim pofrunęła, żeby nie powiedzieć w ciemno.
Głosy pod tym komentarzem też tego samego kalibru, co komentarz Pani Elżbiety, może te zera w nicku coś tłumaczą, jeśli mogę sobie pozwolić na drobny sarkazm.
Zmiana i przewietrzenie komuś potrzebne ale chyba u niego w pokoiku, żeby można było sensownie myśleć z właściwą dawką tlenu w organiźmie. Zminić na siłę, żeby tylko zmienić a potem będziemy się martwić co dalej.
Kontrola Urzędu po wygranej - przecierz urząd jest kontrolowany. Jeśli ktoś ma zasadne podejrzenia, można zgłosić do odpowiednich służb.
Inny głos pod komentarzem Elżbiety pisze, że głosowała na Janika (PIS) a teraz będzie głosowała na Wiernickiego (KO) - szybka ta zmiana poglądów
Nawet Pani Marlena odcięła się od Pana Wiernickiego a przecież zna go lepiej niż wy.

513


piotrkowian ~piotrkowian (Gość)18.04.2024 12:21

Przestańcie już walić po oczach tym argumentem, że miasto się wyludnia. Popatrzcie, że nie takie jak PT są w czołówce wyludniania: Radom, Częstochowa, Łódź, Bydgoszcz, Sosnowiec... Zawsze będzie napływ do dużych miast jak Warszawa, Poznań czy Wrocław. Tak jest i będzie. Wybudujcie w PT metro i Pałac Kultury, to będą ludzie napływać. Poza tym wielu wyprowadziło się poza miasto na wieś i nadal robią zakupy i korzystają z Piuotrkowa.

14


Lolasz ~Lolasz (Gość)18.04.2024 08:33

Nie popieram nikogo i nie głosuje , ale jak można głosować na gościa który doświadczenie w polityce czy zarządzaniem czymś ma zerowe ? na człowieka o którym do zeszłego roku nikt nic nie słyszał , do momentu aż w październiku nie zaczął pączków rozdawać na stacji przed wyborami.

514


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)18.04.2024 09:44

Co panu Chojniakowi dała prohibicja i tak ludzie po alkohol jadą na Twardoslawice albo Poniatów,a kto ma pić to i tak będzie pił

70


Uczeń ~Uczeń (Gość)17.04.2024 06:36

Pytam czy przyszły prezydent ma doświadczenie w zarządzaniu zasobami osobowymi jak i materialnymi? Od tego zależy mój głos na kogo oddam.Uczeń

1022


X-50 ~X-50 (Gość)18.04.2024 08:33

Po czynach go poznacie nie po słowach. Wszyscy się dziwili, że pierwszy raz Chojniak został prezydentem mimo, że Czapla był o niebo lepszym kandydatem. I czas pokazał, że głosowanie na Chojniaka to stracony głos. Miasto się wyludnia, liche zarobki, młodzież która się wykształci ucieka, a zostają tylko ci po tej niby uczelni, chociaż i oni stąd wieją. Praca po znajomości, zatrudnianie kolesiów. Żadnego pomysłu na rozwój miasta. Ludzie narzekali, że w mieście nie ma odkrytych letnich basenów i jaka propozycja Chojniaka? BRODZIKI!!!
A gdzie jest jakaś sala widowiskowo sportowa? Jakieś centrum rozrywki? Niczego takiego nie ma. Są tylko stale dziurawe ulice, idąc chodnikiem trzeba uważać bo zęby można sobie wybić. Wszędzie śmieci. W centrum miasta strasząca "Europa", to samo na ul. Dąbrowskiego - dawcy budynek kina Czary czy obok Pogotowia Ratunkowego. Za budowę centrum przesiadkowego wziął się Powiat bo Miasto nie było tym zainteresowane!!!! To panie Chojniak jest dbanie o mieszkańców? Te śmieci drogie, woda i kanalizacja też drogie. Podatki wysokie. W innych miasta dążą do bezpłatnej komunikacji miejskiej, a tu nic. Każdy dobry pomysł u Chojniaka jest na nie.
I jeszcze jedno, wieszanie psów na drugim kandydacie jest bez sensu bo on nie rządził miastem, ma czystą kartę. To może jednak trzeba dać mu szansę. Każdy kiedyś pierwszy raz zajmuje jakieś stanowisko.
Odrzucenie przez Chojniaka pomysłu na debatę daje do myślenia. Dopiera jak się zrobiła wrzawa to się obudził.

152


.... ~.... (Gość)18.04.2024 05:51

Ale się znajomi Chojniaka boją, że przegra wybory. Słyszałem na mieście od kilku ludzi, że nawet Ci znajomi już pogodzili się z porażką obecnego prezydenta. Nie ma się co dziwić Krzysztof jest zmęczony i potrzebuje odpoczynku.

143


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat