Reklama

Jan Dubrowin świętuje 40-lecie pracy twórczej

ePiotrkow Czwartek, 29 lipca 202122541
W piątkowy (30 lipca) wieczór piotrkowski Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza na otwarcie jubileuszowej wystawy z okazji 40-lecia pracy twórczej Jana Norberta Dubrowina. Wernisaż malarstwa urodzonego i przez całe życie związanego z Piotrkowem artysty rozpocznie się o godzinie 19:00 w galerii ODA przy ul. Sieradzkiej 8.
fot. ODA

- Jest to wielkie święto dla artysty, ale także dla naszego miasta, bo jest to wybitny twórca, który reprezentuje Piotrków w całej Polsce. Na wystawie będzie można zobaczyć wszystkie tematy, które Jan Dubrowin porusza w swojej twórczości. Będziemy mogli podziwiać pejzaże, portrety, autoportrety czy alegorie. Zapraszamy serdecznie! - mówi Andrzej Hofman, dyrektor piotrkowskiego Ośrodka Działań Artystycznych.

 

Wystawę będzie można oglądać w galerii przy ul. Sieradzkiej 8 aż do 29 sierpnia.

 

Jan Norbert Dubrowin (ur. 06.06. 1957, Piotrków Trybunalski) - studiował w Państwowej Wyższej Szkole Sztuk Plastycznych w Łodzi (obecnie ASP). Dyplom z zakresu tkaniny unikatowej i malarstwa uzyskał w 1981 w pracowni Antoniego Starczewskiego i Wiesława Garbolińskiego. Stypendysta Ministerstwa Kultury i Sztuki. W latach 1991-1993 był wykładowcą malarstwa i rysunku w Schola Posnaniensis w Poznaniu. Wielokrotnie prezentował swoją twórczość na wystawach indywidualnych i zbiorowych w kraju i za granicą. Brał udział w wielu plenerach malarskich i wystawach poplenerowych. Jest laureatem nagród i wyróżnień w ogólnopolskich konkursach malarskich.


Zainteresował temat?

2

0


Reklama

r e k l a m a

Reklama

Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

ja ~ja (Gość)31.07.2021 09:36

Bardzo ciekawa wystawa, warto zobaczyć!

30


Reklama
Reklama Reklama

r e k l a m a

Reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat