Jakub Deląg obronił tytuł

Środa, 10 sierpnia 20165
Piotrkowianin Jakub Deląg, wychowanek Piotrkowskiego Klubu Biegacza Endorfina po raz kolejny został mistrzem Polski w Nordic Walkingu na dystansie 5 km.
Jakub Deląg obronił tytuł

Tym razem zawodnicy rywalizowali w Osielsku koło Bydgoszczy. Na dystansie 5 km startowało 398 osób, Jakub poprawił tam o 10 sekund swój rekord życiowy, który wynosi teraz 29 minut i 26 sekund.

Niebawem piotrkowianin wystartuje w Pucharze Polski, który będzie jedną z eliminacji Pucharu Świata, natomiast 3 września powalczy w Pucharze Europy w austriackim Villach. Sezon zakończy 8 października Mistrzostwami Europy w Lednicy.

POLECAMY


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

jaki ~jaki (Gość)13.08.2016 16:22

347 wyświetleń , 4 komentarze - mówiąc delikatnie " a kogo to ........?"

01


analfabeta ~analfabeta (Gość)11.08.2016 14:52

Mistrz Polski ale w jakiej kategorii przedszkolaków, młodzików , juniorów młodszych, starszych , seniorów. Wbrew pozorom pełne podanie takich szczegółów jest bardzo istotne dla przeciętnych znawców sportów niszowych, których przybywa jak grzybów po deszczu.

11


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat