Advertisement

Jaka pogoda na weekend?

ePiotrkow Piątek, 07 października 20229200
Do Piotrkowa zawitała złota polska jesień. Piękna pogoda zachęca do spacerów i aktywności na świeżym powietrzu. Czy piękna aura utrzyma się też w weekend? Zapowiada Michał Kochanowski z Łowców Burz.
Fot. Pixabay Fot. Pixabay

Dla spragnionych słońca mam zarówno dobrą, jak i złą informację. Dobra to ta, że będziemy mogli nacieszyć się złotą polską jesienią. Zła - to to, że tylko w piątek. W ostatni dzień tygodnia roboczego czeka nas niemal bezchmurne niebo, słaby wiatr z południa, mnóstwo słońca i nawet 18-19 stopni w najcieplejszym momencie dnia. Pogoda jak na październik - można by rzec wymarzona.


W nocy z piątku na sobotę nadal dość pogodnie, aczkolwiek zacznie rosnąć zachmurzenie. Chmury przyczynią się do niedużego spadku temperatury - minimalnie spadnie ona do 11-12 stopni. W ciągu dnia ponownie słupki rtęci podskoczą do 18-19 stopni, jednak czeka nas zdecydowanie więcej chmur, wiatr zmieni swój kierunek na zachodni, przybierze na sile, a i mogą pojawiać się niewielkie przelotne opady deszczu, szczególnie w drugiej części dnia.


Noc z soboty na niedzielę nieco chłodniejsza - 8/9 stopni. W niedzielę natomiast - zdecydowanie chłodniej niż dotychczas. Nie więcej jak 12/13 stopni, chociaż będziemy mogli liczyć na przejaśnienia oraz na rozpogodzenia. Wiatr nadal dość silny i umiarkowany, z zachodu i północnego zachodu.


Po weekendzie generalnie bez opadów, ale możemy spodziewać się zimnych nocy z niewykluczonymi przygruntowymi przymrozkami.


Zainteresował temat?

2

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat