III liga; Lider wygrał w Piotrkowie

Strefa FM Czwartek, 02 września 20106
Z ośmiu zaplanowanych na wczoraj spotkań III ligi (grupa łódzko-mazowiecka) odbyły się tylko cztery. Ze względu na zalane boiska odwołano spotkania w: Opocznie, Warszawie, Radomiu i Legionowie. W najciekawszym spotkaniu Concordia Piotrków przegrała nadspodziewanie łatwo z liderem tabeli MKS-em Kutno 1:4 (0:2).

Goście przeważali od pierwszych minut i już w dwunastej zdobyli pierwszego gola. Błąd Kamila Hrynowieckiego wykorzystał Łukasz Znyk. Tuż przed przerwą MKS podwyższył na 2:0, a w drugiej połowie zdobył jeszcze dwie bramki. Concordia odpowiedziała jedynie bramką Tomasza Wolana.

CONCORDIA PIOTRKÓW - MKS KUTNO 1:4 (0:2)
Bramki: Tomasz Wolan 70 - Łukasz Znyk 12, 55, Rafał Jankowski 45, 88.

CONCORDIA: Hrynowiecki - Czubała, Grzywiński, Pater, Moliński (46' Raczyński) - Kukułka ż (67' Wodziński), Juszkiewicz ż, Oshikoya ż (46' Broniarek) , Potocki (67' Wolan ż) - Różycki, Zaor.
Trener: Zbigniew Karbownik

Zwycięstwa odniosły wczoraj Pilica Przedbórz i Włókniarz Zelów. Dla sieradzkiej Warty to czwarta kolejka porażka. Piłkarze z Sieradza, którzy w sobotę zagrają z Concordią, nie zdobyli jeszcze w tym sezonie bramki.

Pilica Przedbórz - UKS SMS Łódź 2:0 (1:0)
(Przemysław Kornacki 21, Dawid Janowski 85)
Włókniarz Zelów - Warta Sieradz 1:0 (1:0)