Nie udało się zdobyć punktów piłkarzom piotrkowskiej Concordii w meczu
2. kolejki II ligi w grupie wschodniej. W niedzielne południe zespół
Sławomira Majaka przegrał w Łowiczu ze spadkowiczem ze starej drugiej
ligi, Pelikanem Łowicz 1:2 (1:2).
Prowadzenie dla Pelikana uzyskał już w trzeciej minucie Dariusz Kozubek, który jeszcze niedawno występował w Concordii. Wyrównał w 12 minucie Kamil Goryszewski, ale łowiczanie szybko odzyskali prowadzenie. W 18 minucie Pawła Wiśniewskiego pokonał Radosław Stencel. Jak się później okazało było to ostatnie trafienie w meczu. Concordia grała dość dobrze w drugiej połowie, ale zabrakło szczęścia pod bramką Ludwikowskiego.

PELIKAN ŁOWICZ - CONCORDIA PIOTRKÓW 2:1 (2:1) Bramki: Kozubek 3, Stencel 18 - Goryszewski 12 CONCORDIA: P. Wiśniewski - Goryszewski, Rączka, Komar, Jabłecki (55 Zaor Ż) - Juszkiewicz, Jakóbiak (74 Szulc), Moliński Ż (87 Stolarski), Kukułka, Fabich Ż - Spychała. Trener: Sławomir Majak

Kolejny mecz Concordia rozegra na własnym boisku z Wigrami Suwałki (środa - 6 sierpnia - 17:00). Na szczegółowe omówienie drugiej kolejki spotkań w drugiej lidze zapraszamy dziś po 21:00 w Weekendowym Magazynie Sportowym na antenie Strefy FM Piotrków.