Folk Festiwal w Aleksandrowie

Strefa FMRegion Wtorek, 31 lipca 20182
Folk Festiwal po raz pierwszy odbędzie się w Aleksandrowie w powiecie piotrkowskim. Impreza rusza 5 sierpnia o godzinie 15.00 na boisku szkolnym przy Szkole Podstawowej.
materiały organizatoramateriały organizatora

- Imprezę rozpoczniemy od prezentacji zespołów folklorystycznych. Pojawią się także koła gospodyń wiejskich, które przygotują regionalne przysmaki. Będą panie m.in. z Rawy Mazowieckiej, Sieradza i oczywiście z powiatu piotrkowskiego. Nie zabraknie także atrakcji muzycznych. Na scenie wystąpią Piękni i Młodzi oraz zespół z Mołdawii. Gwiazdą wieczoru będzie Nowator - powiedział Grzegorz Sipa ze Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Gminy Aleksandrów "Jesteśmy Razem", organizator wydarzenia. 

 

W ramach festiwalu odbędą się także wybory Miss Folku 2018. Impreza finansowana jest z środków budżetu obywatelskiego województwa łódzkiego na rok 2018.

POLECAMY


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

cypisek ~cypisek (Gość)31.07.2018 14:26

Ale jajca, "Piękni i młodzi" to kapela ludowo skund??? Krakowioki, górole,mazury cy łopocnioki???

51


zrobie to wam ~zrobie to wam (Gość)31.07.2018 11:50

A czy obecne wladze gminy tez beda obecne i przedstawia swoj program na przyszlosc ?

20


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat