Advertisement

Fani motoryzacji świętują w Moszczenicy (zdjęcia)

ePiotrkowRegion Sobota, 28 maja 2022668710
Dziesiątki motocykli, zabytkowe auta i wielu miłośników motoryzacji pojawiło się przed sceną amfiteatru w Moszczenicy, by wspólnie rozpocząć kolejny Motofestyn. W tym roku impreza obchodzi swój jubileusz - odbywa się po raz dziesiąty.

Ładuję galerię...

- To fantastyczne, jak wiele widać uśmiechniętych twarzy, co tylko świadczy o tym, że takiego wydarzenia brakowało mieszkańcom. Nareszcie po dwóch latach zamknięcia w pandemii możemy się spotkać twarzą w twarz i wspólnie bawić i świętować - powiedział Marceli Piekarek, wójt gminy Moszczenica. - Motofestyn wpisał się już w kalendarz nie tylko gminy, ale też wielu właścicieli motocykli i wyjątkowych aut. Więc pozostaje tylko się cieszyć, że impreza nareszcie znów może przyciągać tłumy - dodał.

W programie tegorocznej imprezy znalazły się m.in. parada motocyklowa (ruszyła z Piotrkowa do Moszczenicy), pokazy i wyścigi motocyklowe, wyścigi quadów, pokaz ratownictwa drogowego, wystawa samochodów zabytkowych i tuningowanych. Dodatkowo przygotowano też wiele konkursów dla dzieci i publiczności oraz wesołe miasteczko.

Na imprezie pojawi się Maciek Dop, rekordzista Guinnessa w "paleniu gumy". Nie zabraknie także akcentów muzycznych. Na scenie zaśpiewają m.in. Czadoman oraz Normalsi. Poza tym przygotowano też wyjątkowe wydarzenie sportowe - mecz oldboyów Włókniarza Moszczenica i Szczerbca Wolbórz. Mecz będzie jednym z elementów obchodów 100-lecia istnienia GLKS Włókniarz Moszczenica.

Motofestyn jest imprezą dwudniową i potrwa do niedzieli, 29 maja.


Zainteresował temat?

2

1


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (10)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Mumin ~Mumin (Gość)30.05.2022 13:46

W Moszczenicy zlotu nie potrzeba, żeby były huki. Na haju jeżdżą i petardami rzucają w nocy!

20


go?ć_gosc ~go?ć_gosc (Gość)29.05.2022 18:51

Niedługo dni Piotrkowa będą przeniesione do przyglowa

40


Patriota lokalny ~Patriota lokalny (Gość)29.05.2022 09:58

Kolejna impreza która wyniosła się z Piotrkowa. Kilka dni temu "Festiwal Folkloru Miejskiego - Kapele Podwórkowe". Porażka Piotrkowa.

52


Moszczenicanin ~Moszczenicanin (Gość)28.05.2022 21:21

Brawo Moszczenica !
Ciekawe kiedy taki zlot się odbedzie w Piotrkowie... Heh
Nawet konkurs kapel podwórkowych do Wolborza przenieśli z Piotrkowa.
Dziura !

63


Goście ~Goście (Gość)29.05.2022 00:45

Jak dla mnie za głośno, wole elektryczne

27


Lolo ~Lolo (Gość)29.05.2022 05:47

Powiem krótko są fani i miłośnicy jednośladów, ale wczoraj tuż po godzinie 15.20 trzy motocyklem na ulicy Łódzkieje z rej.ETM.... POKAZALI CO POTRAFIĄ, szkoda że nie było policji bo by już nie dojechali ma zlot

52


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat