Fani motoryzacji świętują w Moszczenicy (zdjęcia)

Region Sobota, 28 maja 202210
Dziesiątki motocykli, zabytkowe auta i wielu miłośników motoryzacji pojawiło się przed sceną amfiteatru w Moszczenicy, by wspólnie rozpocząć kolejny Motofestyn. W tym roku impreza obchodzi swój jubileusz - odbywa się po raz dziesiąty.

Ładuję galerię...

- To fantastyczne, jak wiele widać uśmiechniętych twarzy, co tylko świadczy o tym, że takiego wydarzenia brakowało mieszkańcom. Nareszcie po dwóch latach zamknięcia w pandemii możemy się spotkać twarzą w twarz i wspólnie bawić i świętować - powiedział Marceli Piekarek, wójt gminy Moszczenica. - Motofestyn wpisał się już w kalendarz nie tylko gminy, ale też wielu właścicieli motocykli i wyjątkowych aut. Więc pozostaje tylko się cieszyć, że impreza nareszcie znów może przyciągać tłumy - dodał.

W programie tegorocznej imprezy znalazły się m.in. parada motocyklowa (ruszyła z Piotrkowa do Moszczenicy), pokazy i wyścigi motocyklowe, wyścigi quadów, pokaz ratownictwa drogowego, wystawa samochodów zabytkowych i tuningowanych. Dodatkowo przygotowano też wiele konkursów dla dzieci i publiczności oraz wesołe miasteczko.

Na imprezie pojawi się Maciek Dop, rekordzista Guinnessa w "paleniu gumy". Nie zabraknie także akcentów muzycznych. Na scenie zaśpiewają m.in. Czadoman oraz Normalsi. Poza tym przygotowano też wyjątkowe wydarzenie sportowe - mecz oldboyów Włókniarza Moszczenica i Szczerbca Wolbórz. Mecz będzie jednym z elementów obchodów 100-lecia istnienia GLKS Włókniarz Moszczenica.

Motofestyn jest imprezą dwudniową i potrwa do niedzieli, 29 maja.

POLECAMY


Zainteresował temat?

2

1


Komentarze (10)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Mumin ~Mumin (Gość)30.05.2022 13:46

W Moszczenicy zlotu nie potrzeba, żeby były huki. Na haju jeżdżą i petardami rzucają w nocy!

20


go?ć_gosc ~go?ć_gosc (Gość)29.05.2022 18:51

Niedługo dni Piotrkowa będą przeniesione do przyglowa

40


Patriota lokalny ~Patriota lokalny (Gość)29.05.2022 09:58

Kolejna impreza która wyniosła się z Piotrkowa. Kilka dni temu "Festiwal Folkloru Miejskiego - Kapele Podwórkowe". Porażka Piotrkowa.

52


Moszczenicanin ~Moszczenicanin (Gość)28.05.2022 21:21

Brawo Moszczenica !
Ciekawe kiedy taki zlot się odbedzie w Piotrkowie... Heh
Nawet konkurs kapel podwórkowych do Wolborza przenieśli z Piotrkowa.
Dziura !

63


Goście ~Goście (Gość)29.05.2022 00:45

Jak dla mnie za głośno, wole elektryczne

27


Lolo ~Lolo (Gość)29.05.2022 05:47

Powiem krótko są fani i miłośnicy jednośladów, ale wczoraj tuż po godzinie 15.20 trzy motocyklem na ulicy Łódzkieje z rej.ETM.... POKAZALI CO POTRAFIĄ, szkoda że nie było policji bo by już nie dojechali ma zlot

52


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat