Dziesięć bramek Agaty Wypych i Piotrcovia wygrywa drugi mecz

Strefa FM Sobota, 11 września 20101
Po pewne dwa punkty jechały piłkarki ręczne Piotrcovii do Jeleniej Góry. Ich rywalem był ostatni w tabeli KPR - zespół, który w pierwszej kolejce został rozgromiony różnicą aż dwudziestu bramek przez Vistal Łączpol Gdynia.

Zaczęło się zgodnie z oczekiwaniami. W 5. minucie Piotrcovia prowadziła 5:1. Gospodynie nie załamały się jednak słabym początkiem i toczyły z faworytkami wyrównaną walkę. Na tyle wyrównaną, że w 35. minucie było 20:20. Końcówka należała jednak do Piotrcovii, która wygrała ostatecznie 32:29. Aż dziesięć bramek zdobyła wychowanka klubu z Jeleniej Góry - Agata Wypych. Nasza zawodniczka w dwóch rozegranych meczach zdobyła już 19 goli i z pewnością będzie wysoko w klasyfikacji snajperek po wszystkich rozegranych w tej kolejce meczach. Piotrcovia zmuszona była radzić sobie bez kontuzjowanych: Sylwii Lisewskiej i Joanny Wagi.

KPR Jelenia Góra - Piotrcovia 29:32 (16:18)

Piotrcovia: Skura, Kowalczyk - Rol 3, Mijas 1, Wypych 10, Szafnicka 5, Szczecina 4, Dąbrowska 2, Krzysztoszek 7, Podrygała.

Trener: Robert Nowakowski