Dzień przedszkolaka w Gorzkowicach [ZDJĘCIA]

Region Wtorek, 20 września 20220
20 września obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji wyjątkową zabawę zorganizowano w Przedszkolu Samorządowym w Gorzkowicach.

Ładuję galerię...

Jak podkreślają urzędnicy, przedszkole to środowisko edukacyjne, które ma za zadanie rozwijać możliwości wychowanków, zapewniając im lepsze przygotowanie do nauki w szkole.

Jednym z najważniejszych zadań przedszkolaka jest właściwe stymulowanie jego rozwoju głównie poprzez zabawę. Rozwój sfery intelektualnej człowieka kształtuje się właśnie w pierwszych latach jego życia. Nie chodzi tu o wiedzę i o bogaty zbiór różnych umiejętności, a przede wszystkim ciekawość świata i kompetencje poznawcze, takie jak twórcze myślenie, umiejętność dostrzegania problemów i wytrwałość w ich rozwiązywaniu - podkreślają.

Przedszkolaki z radością uczciły ten wyjątkowy dla nich dzień. Dzieci tańczyły przy gorących rytmach, śpiewały ulubione piosenki, brały udział w konkursach i zabawach, zawodach sportowych. Każde dziecko mogło cieszyć się brokatowym tatuażem, a dziewczynki wplecionym we włosy kolorowym warkoczykiem. Na wszystkie przedszkolaki czekała także niespodzianka – wata cukrowa i słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Upominki dla przedszkolaków miał także wójt Alojzy Włodarczyk. 

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

1


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat