"Dzień Prazoka" w Szczukocicach [ZDJĘCIA]

Poniedziałek, 03 lipca 20230
W ten weekend w Szczukocicach odbył się "Dzień Prazoka". Imprezę zorganizowało Koło Gospodyń Wiejskich "Szczukocice", a bawili się zarówno starsi, jak i młodsi mieszkańcy.

Ładuję galerię...

Impreza rozpoczęła się od występów i pokazów akrobatycznych w wykonaniu dzieci. W dalszej kolejności uczestnicy brali udział w przygotowanych atrakcjach takich jak: konkursy zespołowe i rywalizacje sportowe z nagrodami dla dzieci i dorosłych, zabawy z animatorem, warsztaty zorganizowane przez bibliotekę.

 

Dzieci mogły także nadmiar energii spożytkować na zamku dmuchanym. Dla wszystkich uczestników imprezy Panie ze Stowarzyszenia KGW „Szczukocice” przygotowały stoisko z daniami regionalnymi.

 

Zakończeniem wieczoru była dyskoteka, która trwała do późnych godzin.

 

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat