Do przerwy trzymali się dzielnie

Strefa FM Środa, 17 października 20129
W rozegranym awansem spotkaniu 7. kolejki Superligi Piotrkowianin przegrał na wyjeździe z mistrzem Polski - Vive Targami Kielce. Nasz zespół wstydu jednak nie przyniósł. Do przerwy przegrywał w Kielcach tylko trzema trafieniami.

W drugiej połowie Bogdan Wenta mógł pozwolić sobie na komfort aż czterech zmian. Na placu gry pojawili się: Tomasz Rosiński, Żeljko Musa, Ivan Cupić i Bartłomiej Tomczak. Kielczanie szybko odskoczyli od Piotrkowianina na 8-10 bramek i do końca kontrolowali już przebieg meczu. W naszym zespole mogła podobać się gra skutecznych: Wojciecha Trojanowskiego, Sebastiana Iskry i Szymona Woynowskiego. Trzy bramki rzucił także Sylwester Skalski co jest jednym z jego lepszych wyników bramkowych w ostatnich latach.

Vive Targi Kielce - Piotrkowianin 46:31 (20:17)
Piotrkowianin:
Ner, Wnuk - Daćko 3, Tórz 2, Miszka 1, Woynowski 6/1, Trojanowski 7/2, Różański, Skalski 3, Iskra 6, Pilitowski 1, Pożarek, Krawczyk 1, Gomółka 1.

0

0

Komentarze (9)

januszek ~januszek (Gość)19.10.2012 18:05

do peppe
O batach z Flotą napisałem już w komentarzach po meczu z Zabrzem.Odnośnie mojego porównania,to czytaj uwaznie.Napisałem,że Vive jest jedną z sześciu najlepszych drużyn w Europie(Kiel,Flensburg,Veszprem,Barcelona i PSG).Drużynę Vive porównałem do odpowiedników w piłce nożnej:Bayern i City(Barcelona,Real,PSG i Man Utd).Zadałem też pytanie:Do której minuty trzymałby się dzielnie ten jego Łks,może tylko do 4 min.Koniec więc takich tłumaczeń,jak ktoś umie czytać ze zrozumieniem,to zrozumie.Wolałbym zdecydowanie w tych komentarzach po meczach piłki ręcznej,wymieniać komentarze o naszych drużynach,a nie czytać ciągle ale baty,referendum,piłka nożna itp.Cieszmy się,że oprócz Kielc,Lubina i Szczecina,Piotrków może sie pochwalić męską i żeńską drużyną w ekstraklasie piłki ręcznej.A jak to kogoś boli,niech sobie znajdzie inną dyscyplinę sportu.Ja nie wchodzę w komentarze po artykule o zapaśnikach i nie piszę w komentarzach pod nim o piłce ręcznej(choć sukcesy zapasników doceniam,ale nie jestem fanem tego sportu).Dziękuję za uwagę.

00

peppe pepperanga19.10.2012 10:57

januszku jaki Bayern, jakie City? Oni z Flotą się "pokazali". 1:7 u siebie, to jak na kopaną jeszcze większa przepaść niż nasza przegrana z Vive.

00

gruby ~gruby (Gość)18.10.2012 21:25

No nie panowie jak przeciwnik rzuca 46-bramek to jest różnica dwóch klas.To koniec piotrkowskiej piłki ręcznej,ta klika wykończy wszystkie kluby.KONECZNE REFERENDUM!!!!

00

januszek ~januszek (Gość)18.10.2012 16:31

Do Łks
Gdybyś wiedział,to wczoraj oni grali z mistrzem Polski i wg.mnie jedną z sześciu najlepszych drużyn Europy.Można gdybać,co by było,gdyby w bramce Vive bronił Szmal.Vive miało łatwo wygrać i wygrało.Mecz się odbył i tyle.Ciekawe jak ten twój ŁKS,by się zaprezentował w konfrontacji np. z Bayernem Monachium lub Manchesterem City?Może trzymaliby się dzielnie do 4 minuty?Szacunek dla Trojanowskiego,Nera(gra sam w bramce,bo jego koledzy Wnuk i Procho to nie w tej lidze),Skalskiego za grę w obronie,Tórza-najlepszy z transferów i Pilitowskiego.Pozostali raz lepiej,raz gorzej,ale starają się i zostawiają pot i serce na parkiecie.No i jeszcze 3 transfery,ale o tym poniżej.

00

januszek ~januszek (Gość)18.10.2012 16:17

Trzeba zapytać się fachowców w zarządzie klubu Piotrkowianin,co robią w zespole Krawczyk,Gomółka i były reprezentant Czech Pożarek?Odbierają z pewnością co miesiąc stypendium z Urzędu Miasta.Ciekawe czy 20 czy może 30 procent zostawiają w kasie klubu?Ktoś ściągnął tych zawodników do Piotrkowa,ktoś im zabiera lub w niedalekiej przyszłości zabierze pieniądze.Zabawa trwa w najlepsze.

00

jaki ~jaki (Gość)18.10.2012 16:11

po pierwsze rzadko się zdarza żeby zespół w SUPERLIDZE rzucił 46 bramek a po wtóre mimo że w I połówce walczyli to jednak różnica to 15 bramek , a to raczej deklasacja .
ps. pytanie brzmi czy lepiej za 1/3 tych pieniędzy wygrywać w I lidze czy za ogromną kasę dostawać bęcki w superlidze ???

00

Łks ~Łks (Gość)18.10.2012 12:23

I znowu te kity do przerwy trzymali sie dzielnie czy do czterdziestej piątaj cieniakami jestescie i tyle

00

kibic ~kibic (Gość)18.10.2012 10:03

A co pokazał Gomółka i Krawczyk? że 1 bramkę rzucili?

00

januszek ~januszek (Gość)17.10.2012 22:35

Zgodnie z przewidywaniami,cieszy 31 bramek zdobytych,a martwi aż 46 straconych.Na duży plus zasługuje fantastyczna postawa Gomółki i Krawczyka,którzy potrafili pokonać młodego bramkarza z Kielc.Szkoda,że nie odblokował się super transfer z Czech.A na poważnie.Teraz przed nami mecze prawdy:z Lubinem u siebie i wyjazd do Legnicy.